App Store Google Play

Засекречені чиновники

27.02.2013 18:49
Регіоналка Єлєна Бандарєнка зареєструвала у Верховній Раді доленосний проект закону про внесення змін до закону "Про інформацію".

Зміни суттєві: передбачено, що не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини.

До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження.

Дивно, що не згадано ще й сексуальної орієнтації. А якщо не згадано, то, отже, можна оспівати незлим тихим словом одну високопоставлену чиновницю, яка перебуває у тісному лесбійському зв'язку зі своєю прес-секретуточкою?

Але ми делікатні, ми про це не будемо. Нехай собі тішаться. Бо збочення серед наших представників влади і депутатів звична річ. Хто б про це поширювався?

Однак дивує спроба засекретити національність.

Недавно простий, як програма партії регіонів, Болдирєв так і сказав Савіку Шустеру, що Красная Армія, мовляв, і вашу націю врятувала. Шустер відразу наїжився:

- Ета какую?

- Ну, вашу, - промимрив Болдирєв і заткнувся, раптом второпавши, що не туди дишлом завернув.

Овва, подумав я. Видно, Шустеру теж не до шмиги, коли натякають на його національне походження.

Взагалі, дивно якось виходить. Поцікавитися, чи твій співрозмовник грузин, узбек, каракалпак чи словак - нормально. А запитати, чи він часом, вибачте на слові, не єврей - це вже антисемітизм.

Не вірите? Ніхто вам поки що не заважає перевірити. Реакція буде передбачуваною. Та після ухвалення нового законопроекту уже не тільки євреї, а геть усі нації в Україні стануть засекреченими.

А як же тоді з головною фішкою комуністів і регіоналів: "у нас живут прєдставітєлі 120-ті народав і народнастєй!!!"

Це вони згадують щоразу, коли мова заходить про другу державну, бо "должна бить связующая ніть" - вєлікій і могучій. А без нього просто гаплик. Бо як бідному українцеві порозумітися з якимсь чучмеком? Та ніяк.

То тепер під час наступного перепису населення можна і не вказувати національності? Мовляв - інтимна таємниця. Як же тоді русинів порахувати на радість Калєснічєнку і Табачніку?

Однак не лише це таємниця. У нас усе, як не в людей. Усім відомо, що державні діячі та службовці записують своє майно на дружин, дітей, сестер і братів, але інформація про це засекречена. І як же тоді боротися з корупцією? За брехню в декларації ще ніхто не поплатився.

А чому дані про освіту мають бути засекречені? Чи не тому, що більшість державних мужів ніколи не переступали порогів вищих навчальних закладів? А якщо й переступали, то раз або два, але вже точно на лекції не ходили і екзаменів не здавали з простими смертними.

А усі їхні наукові праці - це не що інше, як липа. Бо якщо не липа, то маємо справу з вундеркіндами, які відразу після захисту кандидатської - за якийсь рік-два - захищають докторську!

Наприклад, тов. Табачнік. Пишуть про нього, що захистив докторську дисертацію з використанням службового становища і порушеннями вимог до захисту. Гм...

Або ось дуже хочеться мені довідатися, чому Боря Калєсніков, "Хюндай" йому під реберце, не служив в армії. Як йому вдалося відмазатися?

Я от, дурний, служив. Мені відмазатися не вдалося, хоч і дуже хотілося, бо той рік в армії був для мене втраченим. Деякі мої друзі косили від армії дуже просто: зверталися ще до виклику в воєнкомат до психіатра і жалілися на різні недомагання.

Наприклад, на нестримне бажання усе рахувати. "Іду, мовляв, уздовж паркана - рахую штахети. Заходжу в кімнату - рахую паркет. Іду вулицею - рахую бруківку. Не можу більше ні про що думати".

От і клали такого на обслідування, він лежав у психушці місяць, потім виходив, а на комісії уже міг похвалитися, що з головою не все в порядку. І комісували.

Мені навіть друзі книжку спеціальну вручили, аби я вибрав собі симптоми, з якими попруся до психіатра, але я так і не наважився.

Так от цікаво мені: чи не косив схожим чином і наш принц Конті?

У 1991 році він закінчив Донецький технікум радянської торгівлі за спеціальністю "Товарознавство". А у 1997 - Донецьку державну академію управління за спеціальністю "Економіст-менеджер".

Ну, ми ж знаємо, як такі какадемії закінчують державні діячі й бізнесмени - тільки їх там і бачили. Але ж так хотілося б проглянути дані про успішність пана міністра, як часто він сачкував, як іспити складав...

Та коли приглянутися до біографій інших депутатів і міністрів, то теж бачимо цікаву річ: там рідко хто служив в армії. Просто якесь братство армійських ненависників. Ні, вони, звичайно, не пишуть про себе "в армії не служив", а скромно цей факт замовчують.

Або ще одна цікавинка: у більшості з них чомусь жінки старші за чоловіків і то суттєво. У декого старші і на шість, і навіть на одинадцять років! Цей останній - спритний жевжик! - спокусив свою викладачку в інституті і, ще поки вчився, став батьком.

Спочатку я хотів подати імена цих пестунів долі, але вчасно схаменувся: ану ж завтра приймуть новий закон, і ця інформація теж виявиться державною таємницею!

Якщо хтось одружується на старшій жінці, то, вочевидь, потребує материнської опіки. Йому хочеться, щоб материнська ласка мала продовження, щоб хтось замість нього вирішував побутові проблеми. Це зрозуміло.

Так приємно, прийшовши з роботи, згорнутися калачиком на канапі, поклавши натруджену голову на м'які стегенця розповнілої подруги.

Але як така людина може керувати чимось в державі? Людина з виразними ознаками інфантилізму чи то пак здитинілості мало придатна для такої місії. Посада міністра потребує господаря. Людину вольову.

І тут ми нарешті доходимо висновку, чому у нас все йде шкереберть, і покращення не видно навіть крізь екран вщерть зацукрованого телевізора. А тому, що керують у державі не мужики, а баби. Ну, бо якщо воно не було в армії, то який це мужик? І який воно мужик, якщо ним порядкує баба?

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...