App Store Google Play

У труби б’ються струмом – вимкнули газ і по тому

27.02.2013 13:09

Більш ніж два тижні без газу живуть мешканці під'їзду в п`ятиповерхівці Дніпропетровська.  Людям відключили газопостачання після того, як комунікації почали битися струмом. Чому стався витік електроенергії спеціалісти не з'ясовують.

Їжу для маленького сина Наталя Олейник готує на старій електроплитці. Каже щодня на приготування однієї страви витрачає щонайменше дві години.

Газопостачання в під'їзді відключили після того, як дитину Андрія Колєсова вдарило струмом, коли вона відкривала водопровідний кран.

У «Дніпрогазі» кажуть - відключення блакитного палива здійснювали за інструкціями з техніки безпеки.

В'ячеслав Івчук, головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» по лівобережній частині Дніпропетровська, пояснює: «по-перше, люди, торкаючись газових приладів, можуть отримати удар струмом. А найголовніше - у разі виникнення витоку газу, кожна іскра електрична призведе до займання і вибуху».

Газ відключили, проте труби залишлися під напругою 140-150 вольт.

Усунути аварійну ситуацію мають працівники ЖЕКу, кажуть мешканці будинку. Проте там, не звертають увагуи на звернення людей. Мовляв, у тому що містяни без газу - винні самі мешканці та енергетики.

Анатолій Майдан, начальник КЖЕП №23, обурюється: «50 років не било струмом ніде, а тепер почало і лише ваш стояк. Значить, хтось десь крутить - треба знайти! Як я знайду, якщо «електромережа» не хоче перевіряти?»

У «Дніпрообленерго» кажуть - заявок із  ЖЕКу №23 про проведення ремонтних робіт до них не надходило. Про проблему вони дізналися від журналістів та відправили до будинку своїх працівників. Пообіцяли найближчим часом з'ясувати чому в трубах газогону з"явився струм.

5 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...