App Store Google Play

У труби б’ються струмом – вимкнули газ і по тому

27.02.2013 13:09

Більш ніж два тижні без газу живуть мешканці під'їзду в п`ятиповерхівці Дніпропетровська.  Людям відключили газопостачання після того, як комунікації почали битися струмом. Чому стався витік електроенергії спеціалісти не з'ясовують.

Їжу для маленького сина Наталя Олейник готує на старій електроплитці. Каже щодня на приготування однієї страви витрачає щонайменше дві години.

Газопостачання в під'їзді відключили після того, як дитину Андрія Колєсова вдарило струмом, коли вона відкривала водопровідний кран.

У «Дніпрогазі» кажуть - відключення блакитного палива здійснювали за інструкціями з техніки безпеки.

В'ячеслав Івчук, головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» по лівобережній частині Дніпропетровська, пояснює: «по-перше, люди, торкаючись газових приладів, можуть отримати удар струмом. А найголовніше - у разі виникнення витоку газу, кожна іскра електрична призведе до займання і вибуху».

Газ відключили, проте труби залишлися під напругою 140-150 вольт.

Усунути аварійну ситуацію мають працівники ЖЕКу, кажуть мешканці будинку. Проте там, не звертають увагуи на звернення людей. Мовляв, у тому що містяни без газу - винні самі мешканці та енергетики.

Анатолій Майдан, начальник КЖЕП №23, обурюється: «50 років не било струмом ніде, а тепер почало і лише ваш стояк. Значить, хтось десь крутить - треба знайти! Як я знайду, якщо «електромережа» не хоче перевіряти?»

У «Дніпрообленерго» кажуть - заявок із  ЖЕКу №23 про проведення ремонтних робіт до них не надходило. Про проблему вони дізналися від журналістів та відправили до будинку своїх працівників. Пообіцяли найближчим часом з'ясувати чому в трубах газогону з"явився струм.

5 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...