App Store Google Play

Дніпропетровськ - попереду всієї України у електронному банкінгу

27.02.2013 10:44

Зростання безготівкових платежів в Україні прогнозує в 2013 році компанія MasterCard.

Таку думку висловила генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні Віра Платонова на прес-ланчі в Києві.

"Україна входить в трійку країн, що швидко розвиваються, з точки зору наших проектів... Приріст дуже важко спрогнозувати, але тренд хороший, можна очікувати вище ніж 20% (у 2013 р.)", - зазначила В.Платонова.

Серед стратегічних завдань компанії на українському ринку В.Платонова назвала стимулювання безготівкових платежів і підвищення фінансової грамотності населення. "Для досягнення цих завдань дуже важливо, щоб банки змінили своє ставлення до карток і почали наповнювати їх корисними функціями", - додала вона.

Кількість випущених карток в Україні становить 60 млн, з них 33 млн - активні. Основні регіони використання карток - Київ та Дніпропетровськ, водночас в Дніпропетровську ця динаміка вища", - зазначила В.Платонова.

Серед планів компанії на українському ринку В.Платонова сказала про намір ввести безготівкові розрахунки в мережах АЗС та на регіональних торговельних майданчиках, які не входять у великі торговельні мережі.

У 2012 р. кількість карт MasterCard і Maestro у світі зросла на 8% і зараз становить 1,9 млрд, водночас кількість транзакцій зросла на 20%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...