App Store Google Play

Дніпропетровськ - попереду всієї України у електронному банкінгу

27.02.2013 10:44

Зростання безготівкових платежів в Україні прогнозує в 2013 році компанія MasterCard.

Таку думку висловила генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні Віра Платонова на прес-ланчі в Києві.

"Україна входить в трійку країн, що швидко розвиваються, з точки зору наших проектів... Приріст дуже важко спрогнозувати, але тренд хороший, можна очікувати вище ніж 20% (у 2013 р.)", - зазначила В.Платонова.

Серед стратегічних завдань компанії на українському ринку В.Платонова назвала стимулювання безготівкових платежів і підвищення фінансової грамотності населення. "Для досягнення цих завдань дуже важливо, щоб банки змінили своє ставлення до карток і почали наповнювати їх корисними функціями", - додала вона.

Кількість випущених карток в Україні становить 60 млн, з них 33 млн - активні. Основні регіони використання карток - Київ та Дніпропетровськ, водночас в Дніпропетровську ця динаміка вища", - зазначила В.Платонова.

Серед планів компанії на українському ринку В.Платонова сказала про намір ввести безготівкові розрахунки в мережах АЗС та на регіональних торговельних майданчиках, які не входять у великі торговельні мережі.

У 2012 р. кількість карт MasterCard і Maestro у світі зросла на 8% і зараз становить 1,9 млрд, водночас кількість транзакцій зросла на 20%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...