App Store Google Play

Бюджет Дніпропетровська не виконано

27.02.2013 18:29

Торік план по прибутках з урахуванням міжбюджетних трансфертів Дніпропетровськ виконав лише на 89%. На це на черговій сесії дніпропетровської міської ради звернув увагу голова фракції «Батьківщина» Максим Курячий.

За його підрахунками, лише власних доходів бюджет не отримав у розмірі майже 143 мільйони гривень. Інформація про це доступна усім бажаючим у збірнику проектів рішень, втім на неї ніхто не звертає уваги й навіть не озвучує.

Половина з 18 можливих джерел прибутку міського бюджету недодали до загальної скарбниці понад 145 млн грн. так, надходження по одному з базових джерел прибутку - платі за землю - склали лише 84% від запланованого. При цьому найбільш постраждали саме фізичні особи - з них стагнуто 126% планових платежів, у той час як підприємства виконали свої зобов'язання лише на 82%.

«Ресторани заплатили в бюджет за свою діяльність лише 84% від належного, а збір грошей з фізичних осіб за надання платних послуг виріс у чотири рази!» - обурюється Курячий, - «Складається враження, що для одних суб'єктів підприємництва існує один закон, а для решти - геть інший. А місто при цьому несе колосальні збитки».

Депутат запропонував створити робочу групу, аби встановити причини недоотримання коштів та осіб, що відповідальні за фіаско у фінансово-бюджетній політиці міста.

Враховуючи, що самі автори бюджету на 2013 рік визнали його «напруженим», пропозиція опозиціонера виглядає досить слушною, адже неврахування помилок попередніх періодів може боляче вдарити по місту вже найближчим часом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...