App Store Google Play

Захист обвинуваченого у пособництві терактам пішов шляхом Луценка

26.02.2013 17:14

Захист обвинувачуваного в організації терактів в Дніпропетровську Дмитра Реви оскаржила в Європейському суді з прав людини його безпідставний арешт і утримання під вартою.

Про це на прес-конференції повідомила адвокат Оксана Томчук.

"Зараз ми звернулися з другою скаргою, яка стосується тривалого безпідставного позбавлення волі", - сказала вона.

Адвокати Реви посилаються на аналогічне рішення, прийняте ЄСПЛ у справі Юрія Луценка.

За словами Томчук, єдиною причиною арешту її брата є дзвінок звинуваченому в організації терактів Віктору Сукачова, здіснений співробітником СБУ.

"При цьому сам Пилипенко визнав, що зробив цей дзвінок, і це є в матеріалах справи, але слідство це ігнорує", - сказала Томчук.

За її словами, Дмитро Рева двічі робив заяву про злочин, але тільки 14 лютого після звернення депутата їм повідомили, то справа потрапила до реєстру досудових розслідувань.

Також адвокати Реви двічі зверталися зі скаргами до суду на дії Генпрокуратури, але двічі суддя Печерського суду Оксана Царевич виносила рішення на користь правоохоронного органу.

Як відомо, 27 квітня в Дніпропетровську відбулося 4 вибухи, в ході яких постраждало понад 30 людей.

Звинувачення в організації терактів висунуті Віктору Сукачову і Віталію Федоряку, в пособництві - Льву Просвірніну і Дмитру Реві. При цьому адвокати двох останніх наполягають на невинності своїх підзахисних.

Справу об'єднано в одне провадження з іншими справами щодо вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську в 2011 році.

Українська правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...