App Store Google Play

Захист обвинуваченого у пособництві терактам пішов шляхом Луценка

26.02.2013 17:14

Захист обвинувачуваного в організації терактів в Дніпропетровську Дмитра Реви оскаржила в Європейському суді з прав людини його безпідставний арешт і утримання під вартою.

Про це на прес-конференції повідомила адвокат Оксана Томчук.

"Зараз ми звернулися з другою скаргою, яка стосується тривалого безпідставного позбавлення волі", - сказала вона.

Адвокати Реви посилаються на аналогічне рішення, прийняте ЄСПЛ у справі Юрія Луценка.

За словами Томчук, єдиною причиною арешту її брата є дзвінок звинуваченому в організації терактів Віктору Сукачова, здіснений співробітником СБУ.

"При цьому сам Пилипенко визнав, що зробив цей дзвінок, і це є в матеріалах справи, але слідство це ігнорує", - сказала Томчук.

За її словами, Дмитро Рева двічі робив заяву про злочин, але тільки 14 лютого після звернення депутата їм повідомили, то справа потрапила до реєстру досудових розслідувань.

Також адвокати Реви двічі зверталися зі скаргами до суду на дії Генпрокуратури, але двічі суддя Печерського суду Оксана Царевич виносила рішення на користь правоохоронного органу.

Як відомо, 27 квітня в Дніпропетровську відбулося 4 вибухи, в ході яких постраждало понад 30 людей.

Звинувачення в організації терактів висунуті Віктору Сукачову і Віталію Федоряку, в пособництві - Льву Просвірніну і Дмитру Реві. При цьому адвокати двох останніх наполягають на невинності своїх підзахисних.

Справу об'єднано в одне провадження з іншими справами щодо вибухів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську в 2011 році.

Українська правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...