App Store Google Play

Українська церква проведе фестиваль на відкриття семінарії

26.02.2013 11:37

25 лютого в медіа центрі «ДНЕПР ПОСТ» відбулася прес-конференція, присвячена проведенню в нашому місті благодійного спортивного фестивалю зі збору коштів на будівництво єпархіального собору та духовної семінарії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Секретар Дніпропетровської єпархії УПЦ КП протоієрей Віталій Лопушанський, нагадав, що у планах української церкви - будівництво кафедрального собору на лівому березі Дніпра. Крім того, у місті відкривається Дніпропетровська духовна семінарія.

«Ми закликаємо всіх взяти участь в організації цього закладу, а також реставрації приміщення та відкритті. Жителі нашої області потребують появи такого духовного закладу, з таким проханням вони неодноразово звертались до Святішого Патріарха. Ми покладаємо надії на те, що саме цей заклад буде виховувати майбутніх священнослужителів саме для східної частини України. Також ми розпочинаємо ряд соціальних акцій до участі у яких ми запрошуємо усіх віруючих мирян», - звернувся до громади міста отець Віталій.

Депутат міської ради, директор дитячо-юнацького центру «Штурм» Ірина Герліванова відзначила, що у дитячо-юнацькому центрі «Штурм» вже довгі роки відроджується національне бойове мистецтво «спас».

«Ми намагаємося за допомогою фізичної культури залучати дітей до відродження наших національних традицій і, зокрема, бойових мистецтв. Адже виховуючи маленьких лідерів, ми творимо історію нашої держави. Ми тісно співпрацюємо з єпархією, нещодавно ми провели наш спільний фестиваль «Витоки» на Старих Кодаках», - похвалилася досягненнями своєї ГО депутатка.

Глава відділу з церковної благодійності та соціального служіння Дніпропетровської єпархії УПЦ КП ієромонах Афанасій подякував усім, хто приймає участь у цьому заході, також всім хто надає допомогу в організації, зокрема керівництву розважального комплексу «Ніч».

«В нашому місті багато не байдужих людей, які допомагають нам. Всі зібрані кошти будуть у першу чергу направлені на створення семінарії у Дніпропетровську, яка у майбутньому підготує тих духовних лідерів, які піднімуть молодь та будуть її захищати», - зазначив священик.

Учасники конференції також повідомили, що благодійний захід відбудеться 2 березня о 15:00 у розважальному комплексі «Ніч», який розташований за адресою проспект Миру 1. Там відбудуться показові виступи спортивних колективів з карате, тхеквондо, а також дитячо-юнацького центру «Штурм». Крім того до свята будуть залучені дніпропетровські танцювальні колективи та артисти. Також з 1 березня починається великий конкурс православної фотографії. Цей фотоконкурс буде проводитись в трьох номінаціях: православна архітектура, православна Січеславщина і православний Дніпропетровськ.

Організатори запрошують всіх православних і небайдужих прийняти участь у конкурсі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...