App Store Google Play

Путінський орденоносець хоче крові дніпродзержинського мера?

26.02.2013 09:41
Незвичний подарунок до 3-х річного ювілею президентства Віктора Януковича отримала міська влада Дніпродзержинська. Народний депутат України Олег Царьов, який за сумісництвом є орденоносцем в Росії, звинуватив мерію, керовану виключно представниками Партії регіонів, у фактичній нездатності налагодити водопостачання селищ Романкове і 55-й блочок.

Як розповів на прес-конференції в ІА «Днепр Пост» сам «слуга отечества российського», ще влітку минулого року до нього неодноразово зверталися жителі зазначених селищ зі скаргами на якість водопостачання, при цьому навіть погрожували перекрити автомобільну трасу і залізницю.

У грудні минулого року Олег Царьов домігся, аби у державному бюджеті України було закладено 3 млн. грн на вирішення цієї проблеми. Від міської влади потрібно підготувати проектно-кошторисну документацію. Планувалося, що у разі готовності всіх документів перші гроші зайдуть в Дніпродзержинськ, у квітні 2013 року.

Однак, як розповів Царьов, ситуація вийшла більш ніж дивна. У четвер 21 лютого Царьов домовився з мером Дніпродзержинська Станіславом Сафроновим про особисту зустріч на п'ятницю, 22 лютого. На зустрічі планувалося обговорити проблему водопостачання. Але ні на робочому місці, ні телефоном ввечері п'ятниці Царьову розшукати Сафронова не вдалося.

Після цього народний депутат прибув в КП «Міськводоканал», і там з'ясувалося, що директор «раптово» захворів, а ніякого проекту по сей день нема, є тільки кольорові малюнки.

Таким чином, вважає Царьов, може бути упущений час на освоєння виділених коштів, і влітку нинішнього року селища Романкове і 55-й блочок знову опиняться без питної води.

Царьов підкреслив, що якщо міська влада Дніпродзержинська не виправлять ситуацію, він буде наполягати на притягнення винних чиновників до політичної відповідальності, аж до зняття з роботи.
«После посещения Днепродзержинска в пятницу, я был в холодном бешенстве», - поділився емоціями з журналістами Олег Царьов.

Що буває з тими, на кого гнівається народний обранець, добре можуть розповісти депутати від опозиції, з якими Олег Анатолійович перманентно чубиться у стінах Верховної Ради. Зокрема, у 2010 році, під час ратифікації ганебних Харківських угод, пан Царьов примудрився завдати легких тілесних ушкоджень одразу чотирьом опонентам.

Втім, здивування народного депутата залишається незрозумілим. Адже міською радою Дніпродзержинська з того ж таки 2010 року «рулюють» його однопартійці на чолі з номенклатурником Станіславом Сафроновим. Та і проекти регіоналів з «усебічного покращення» традиційно залишалися лише «кольоровими картинками». Чому депутат вирішив побити горщики з власним призначенцем і «запалити контору» - велика загадка.

Можливо, через тотальну втрату підтримки народу, досвідчений регіонал раптово вирішив стати опозиціонером?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...