App Store Google Play

Куліченку знову випишуть премію

26.02.2013 14:21

На черговій сесії 27 лютого міська рада розгляне питання про умови оплати праці міського голови, перших заступників міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому міської ради.
Відповідно до розміщеного на офіційному сайті проекту рішення, згаданим особам пропонується встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 20 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Крім того, в якості допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та для вирішення соціально-побутових питань передбачене отримання керівництвом міста суми у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Отримуватимуть чиновники доплату і за науковий ступінь кандидата наук з відповідної спеціальності - у розмірі 5 відсотків посадового окладу, надбавку за почесне звання „заслужений" - у розмірі 5 відсотків посадового окладу, а також премії до державних і професійних свят та у зв‘язку з ювілеями: жінок - 50, 55, 60 та 65 років, чоловіків - 50, 60 та 65 років, а також з нагоди досягнення пенсійного віку - 62 роки.

Одним з пунктів проекту рішення є також щомісячне преміювання міського голови, перших заступників міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому міської ради.

Аби не втрапити в халепу, як це сталося минулоріч, цього разу проект рішення вирішили одразу прокоментувати.

Заробітна плата міського голови, його заступників та керуючого справами, а також премії, у порівнянні з минулим роком зменшилися. Про це повідомляють у відділі кадрової роботи та протокольних заходів Дніпропетровської міської ради.

Чиновники підкреслюють, що оплата праці працівників органів місцевого самоврядування, в тому числі міського голови, його заступників та секретаря міської ради, здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів".

Цією постановою затверджено посадові оклади: міському голові 3 тисячі 568 гривень на місяць; першим заступникам міського голови - 3 тисячі 12 гривень на місяць; заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступнику міського голови-керуючому справами виконкому міської ради - 2 тисячі 978 гривень на місяць; секретарю міської ради - 2 тисячі 978 гривень на місяць.

Виплата надбавки за інтенсивність праці та виконання особливо важливих завдань за зазначеною постановою може здійснюватись у розмірі до 50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...