App Store Google Play

Куліченку знову випишуть премію

26.02.2013 14:21

На черговій сесії 27 лютого міська рада розгляне питання про умови оплати праці міського голови, перших заступників міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому міської ради.
Відповідно до розміщеного на офіційному сайті проекту рішення, згаданим особам пропонується встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 20 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

Крім того, в якості допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та для вирішення соціально-побутових питань передбачене отримання керівництвом міста суми у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Отримуватимуть чиновники доплату і за науковий ступінь кандидата наук з відповідної спеціальності - у розмірі 5 відсотків посадового окладу, надбавку за почесне звання „заслужений" - у розмірі 5 відсотків посадового окладу, а також премії до державних і професійних свят та у зв‘язку з ювілеями: жінок - 50, 55, 60 та 65 років, чоловіків - 50, 60 та 65 років, а також з нагоди досягнення пенсійного віку - 62 роки.

Одним з пунктів проекту рішення є також щомісячне преміювання міського голови, перших заступників міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючого справами виконкому міської ради.

Аби не втрапити в халепу, як це сталося минулоріч, цього разу проект рішення вирішили одразу прокоментувати.

Заробітна плата міського голови, його заступників та керуючого справами, а також премії, у порівнянні з минулим роком зменшилися. Про це повідомляють у відділі кадрової роботи та протокольних заходів Дніпропетровської міської ради.

Чиновники підкреслюють, що оплата праці працівників органів місцевого самоврядування, в тому числі міського голови, його заступників та секретаря міської ради, здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів".

Цією постановою затверджено посадові оклади: міському голові 3 тисячі 568 гривень на місяць; першим заступникам міського голови - 3 тисячі 12 гривень на місяць; заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступнику міського голови-керуючому справами виконкому міської ради - 2 тисячі 978 гривень на місяць; секретарю міської ради - 2 тисячі 978 гривень на місяць.

Виплата надбавки за інтенсивність праці та виконання особливо важливих завдань за зазначеною постановою може здійснюватись у розмірі до 50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...