App Store Google Play

Підвищення тарифів зібрало більше людей, ніж "Караоке на майдані"

25.02.2013 17:31

У суботу, 23 лютого, жовтоводці зібралися в парку Слави на мітинг проти підвищення тарифів на послуги КП «ПЖРЕО».

Про це повідомляє ІА «Имеется мнение».

За словами учасників мітингу, на захід зібралося понад 2 тисяч людей.

 «Така кількість людей біля пам'ятника в Парку Слави не збиралася з часу проведення там «Караоке на майдані», - кажуть очевидці.

«Підвищенню тарифів - ні!», - скандували учасники мітингу і реагували бурхливими оплесками на заклики висловити недовіру діючому меру і міської влади.

Перед присутніми виступили Дмитро Чорний, Людмила Крижанівська-Гончарова, Людмила Чаплинська, Лариса Здоровенко, Марк Мельник, Наталія Занціра, Петро Мілько, Анатолій Лелека і інші жовтоводці.

Також на мітингу були присутні кілька депутатів міської ради Жовтих Вод.

У підсумку мітингу була прийнята резолюція, у якій містилися вимоги: скасувати підвищення тарифів на послуги КП «ПЖРЕО», рішення про скасування вищевказаних тарифів оприлюднити в офіційних ЗМІ Жовтоводської міськради, створити в новій редакції договір між КП «ПЖРЕО» і споживачами, в якому б містилися пункти про штрафні санкції для підприємства у випадках невиконання договірних зобов'язань, ввести норму поіменного голосування депутатів міськради з публікацією цієї інформації в офіційних ЗМІ міськради та інші.

Також учасники мітингу вирішили створити робочу групу з підготовки міського референдуму про висловлення недовіри меру міста Анатолію Кузьменко.

Нагадаємо, Анатолій Кузьменко за підсумками проведення парламентських виборів у 2012 сам себе нагородив, виділивши премію за зразкову організацію волевиявлення городян. Міська рада Жовтих Вод підтримала даний проект рішення.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...