App Store Google Play

Навіть один чи два депутати у обласній раді - це сила, символ і стимул

25.02.2013 10:42

Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода», відповідаючи на питання журналістів підчас брифінгу у Дніпропетровську, запевнив, що навіть один націоналіст у обласній раді - це вже показник сили партії, її підтримки населенням.

«Ми свідомі того, що обласна рада Дніпропетровщини, навряд чи суттєво змінить свою роботу після виборів, навіть якщо всі шестеро депутатів від «Свободи», «Батьківщини» та «УДАРу» переможуть на своїх округах. Але сам факт перемоги опозиційного кандидата по мажоритарному округу, а тим пак - представника «Свободи» у Дніпропетровській області - всилить певну віру у те, що зміни у країні відбудуться. Кожна локальна перемога на місцевих перевиборах додає сили усім нам, додає віри у свої сили українцям цілої держави», - наголосив на важливості виборів 3 березня лідер націоналістів.

Олег Тягнибок також наголосив, що сьогодні й зараз ані політичне, ані загалом життя в країні не завершується 2013 роком. Головним роком, що визначатиме подальшу долю України, на думку лідера «Свободи», стане 2015 рік, коли громадяни обиратимуть як місцеві ради, так і президента.

«Вже за два роки ми зможемо говорити про зміну політичного курсу держави, про зміну правил гри й фундаментальних правил поведінки. Але щоби люди нам вірили, щоб бачили, що влада слабка, що її можна перемагати й там, де цього не очікували - нам потрібні нехай і незначні, локальні, але перемоги вже зараз» - заявив журналістам Олег Тягнибок.

Лідер «Свободи» запевнив, що його однопартійці постійно досліджують громадську думку, і зараз підтримка «Свободи» у Дніпропетровську не набагато менша, ніж у Партії регіонів. До того ж, за словами націоналіста, ця відстань постійно скорочується. А враховуючи, що симпатики «Свободи» більш мобільні й відповідальні, можна впевнено розраховувати на перемогу кандидатів від політичної сили на виборах до обласної ради 3 березня.

«Місцева влада робить все, щоб люди на знали, що вибори будуть, аби виборець не прийшов і можна було б щось там хімічити в комісіях. Але цей розрахунок є помилковим, адже наші прихильники прийдуть і підтримають наших кандидатів. За наших опонентів будуть голосувати ті, кого заженуть адмінресурсом. Чи багато ви знаєте людей, які підуть свідомо голосувати за висуванця Партії регіонів?

Також врахуйте, що Андрій Денисенко йде як кандидат від усіх опозиційних політичних сил - «Свободи, «УДАРу» і «Батьківщини». А на останніх парламентських виборах ці сили сукупно взяли більше у Дніпропетровську, у цих правобережних районах, ніж сили, що представляють владу», - запевнив журналістів лідер «Свободи».

Також непогані шанси, на думку Тягнибока, має Микола Кузьменко, голова Марганецької партійної організації, який балотується по округу №63.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...