App Store Google Play

"Дніпроавіа" повертається в українське небо з новими цінами на квитки

25.02.2013 10:38
В українському небі побільшає літаків. Компанія "Дніпроавіа" повертається до роботи і відновлює власне регулярне сполучення.

За звичним розкладом, тричі на день, літаки компанії здійснюватимуть рейси з Дніпропетровська у Київ та з Києва до Івано-Франківська. Аеропорти призначення підтвердили готовність обслуговування рейсів та пасажирів "Дніпроавіа".

У компанії запевняють - час змушеного простою витратили із користю. За місяць оновили пасажирські крісла, змінили обшивку та поклали в салонах нове килимове покриття.

"4 літаки повністю готові до використання на регулярних рейсах компанії, решта проходить регламентні роботи та з уведенням їх у експлуатацію відкриватимуться нові маршрути", - пообіцяв комерційний директор ПАТ АК "Дніпроавіа" Сергій Посилаєв.

Крім підготовки власне літаків, компанія також готувала й персонал. А також розробила нову тарифну політику, покликану вразити клієнтів доступними цінами.

"Передбачені тарифи від 100 доларів або 800 гривень - туди й назад", - розповів Посилаєв.

Поки що компанія літатиме за зимовим розкладом, а з переходом на літній час до списку напрямків "Дніпроавіа" мають додатися Москва, Єреван, Тбілісі, Батумі, Відень, Стамбул, Салоніки та Дубаї.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...