App Store Google Play

Денисенко з облради хоче зробити владу підзвітною громадянам

25.02.2013 11:53

Радник голови ВО «Свобода» Андрій Денисенко у разі обрання його депутатом обласної ради наполягатиме на справедливому розподілі коштів обласного бюджету. Про це він заявив, презентуючи свою виборчу програму 24 лютого під час візиту лідера «Свободи» Олега Тягнибока до Дніпропетровська.

«Ми вимагаємо, щоби розподіл коштів обласного бюджету відбувався на засадах справедливості. Дніпропетровськ є основним донором обласного і державного бюджету, але, на жаль, отримує менше 15% надходжень. Ми хочемо, і в цьому є бюджетний інтерес громади міста, щоби мінімум 25% обласного бюджету спрямовувалося на розвиток інфраструктури саме обласного центру», - зазначив Андрій Денисенко.

Кандидат у депутати обласної ради основними пунктами своєї програми назвав також скасування медичної реформи, яка знищує систему медичних закладів та медичного обслуговування, і захист довкілля. Дніпропетровщина - регіон із найбільш загрозливими показниками забруднення води, ґрунтів і повітря.

«В руках обласної влади є серйозні інструменти контролю за викидами. «Свобода» з обранням до обласної ради гарантує контроль над небезпечними викидами крупних підприємств, які належать найбільшим олігархічним родинам нашої країни», - наголосив Денисенко.

Свободівець переконаний, що навіть один депутат від ВО «Свобода» в обласній раді зможе зробити владу підзвітною громадянам: «Свободівців небагато й у Верховній Раді, але вони змусили владу із собою рахуватися. Те саме ми будемо робити в обласній раді. В моєму арсеналі будуть трибуна, депутатські запити і звернення. Найголовніше - ми забезпечимо поінформування громад Дніпропетровська і області про те, яким чином витрачаються кошти обласного бюджету. Ми нарешті упрозоримо владу для громадян».

Як відомо, проміжні вибори до Дніпропетровської обласної ради відбудуться 3 березня. Андрій Денисенко є кандидатом по округу №2, до якого входить вся Правобережна частина міста Дніпропетровська, крім Ленінського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...