App Store Google Play

Денисенко з облради хоче зробити владу підзвітною громадянам

25.02.2013 11:53

Радник голови ВО «Свобода» Андрій Денисенко у разі обрання його депутатом обласної ради наполягатиме на справедливому розподілі коштів обласного бюджету. Про це він заявив, презентуючи свою виборчу програму 24 лютого під час візиту лідера «Свободи» Олега Тягнибока до Дніпропетровська.

«Ми вимагаємо, щоби розподіл коштів обласного бюджету відбувався на засадах справедливості. Дніпропетровськ є основним донором обласного і державного бюджету, але, на жаль, отримує менше 15% надходжень. Ми хочемо, і в цьому є бюджетний інтерес громади міста, щоби мінімум 25% обласного бюджету спрямовувалося на розвиток інфраструктури саме обласного центру», - зазначив Андрій Денисенко.

Кандидат у депутати обласної ради основними пунктами своєї програми назвав також скасування медичної реформи, яка знищує систему медичних закладів та медичного обслуговування, і захист довкілля. Дніпропетровщина - регіон із найбільш загрозливими показниками забруднення води, ґрунтів і повітря.

«В руках обласної влади є серйозні інструменти контролю за викидами. «Свобода» з обранням до обласної ради гарантує контроль над небезпечними викидами крупних підприємств, які належать найбільшим олігархічним родинам нашої країни», - наголосив Денисенко.

Свободівець переконаний, що навіть один депутат від ВО «Свобода» в обласній раді зможе зробити владу підзвітною громадянам: «Свободівців небагато й у Верховній Раді, але вони змусили владу із собою рахуватися. Те саме ми будемо робити в обласній раді. В моєму арсеналі будуть трибуна, депутатські запити і звернення. Найголовніше - ми забезпечимо поінформування громад Дніпропетровська і області про те, яким чином витрачаються кошти обласного бюджету. Ми нарешті упрозоримо владу для громадян».

Як відомо, проміжні вибори до Дніпропетровської обласної ради відбудуться 3 березня. Андрій Денисенко є кандидатом по округу №2, до якого входить вся Правобережна частина міста Дніпропетровська, крім Ленінського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


останні новини

Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...