App Store Google Play

Олег Тягнибок у Січеславі: "З опозицією почали рахуватися"

24.02.2013 21:43

У Верховній Раді відтепер розмовляють українською та голосують виключно своїми картками. Про це повідомив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок на зустрічі з виборцями у Січеславі 24 лютого. Захід відбувся напередодні виборів до Дніпропетровської обласної ради, куди балотуються по двом округам кандидати від ВО «Свобода» Андрій Денисенко та Микола Кузьменко.

Перш за все народний депутат розпочав розповідь про найцікавіше - діяльність опозиції у Верховній Раді. Була відзначена остання перемога опозиційних сил - «запобіжник кнопкодавству»: тепер під час голосування у ВР картки відсутніх депутатів вилучатимуться з голосування.

«Що дали 3 тижні блокування? Тепер ми, як опозиція, можемо впливати на конкретні зміни певних змін в законі. Вперше в історії парламенту з'явився запобіжник від кнопкодавства. Вперше за часи правління епохи Януковича з опозицією почали рахуватися», - сказав лідер партії та викликав гучні щирі оплески в аудиторії. 

Від політика січеславці дізналися про те, що останні 5 днів роботи Верховної Ради у стінах зали засідань не було жодного виступу не українською мовою. Навіть пан Чечетов, «парламентський диригент», за словами лідера ВО «Свобода», почав виступ з суржику, а закінчив українською. «Ми не вимагаємо того, що не відповідає законодавству. Наша вимога - дотримання законів Конституції», - прокоментував Олег Тягнибок так звану українізацію парламентських засідань.

Лідер партії приділив особливу увагу довиборам у Дніпропетровську обласну раду, висловлюючи слова підтримки кандидатам в депутати від ВО «Свобода».

«Зрозуміло, наші депутати одні в облраді не зможуть зробити багато чого, проте вони допоможуть повернути віру українців в те, що перемагати цю владу можна, - запевнив Олег Ярославович. - Який це буде фурор, якщо «Свобода» отримає 2 депутатів. Наскільки віра людей підніметься, якщо вже навіть в Дніпрі є депутат -свободівець!».

Політик радив українцям боротися з фальсифікаціями за допомогою камер, завзятості спостерігачів та словом: керуючись Законом України про вибори. Він багато жартував та був як завжди щирий з виборцями. На всі запитання слухачів давав вичерпні відповіді, а відповідь на питання про радикальність ВО «Свобода» та несприйняття громадян інших національностей закінчив чітко та прозоро: «Україна - це там, де всім буде добре, а українцям - найкраще».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...