App Store Google Play

Народний депутат України Олег Царьов отримав державну нагороду Росії

20.02.2013 08:54
Про це сам народний депутат України похвалився на особистому сайті.

Президент Російської Федерації В. Путін 9 лютого 2013 року підписав Указ №101 «Про відзначення державними нагородами Російської Федерації іноземних громадян».

За значний внесок у збереження та популяризацію російської мови та культури за кордоном Олег Царьов нагороджений медаллю Пушкіна.

Нагороди від Путіна отримали також Сергій Ківалов, Вадим Колесніченко та Дмитро Шенцев. Крім того, медаллю Пушкіна Путін нагородив депутата від ПР у парламенті шостого скликання Юрія Болдирєва.

Довідка: Медаль заснована у 1999 році. За цей час медаллю нагороджено 739 громадян з 83 країн. Серед нагороджених: Президенти Чеської Республіки Клаус Вацлав, Киргизької - Акаєв Аскар Акаєвич, Фінляндської - Халохен Тар´я Кааріна, Чеської - Месич Степан, колишній Генеральний Секретар ООН - Перес де Куельяр Хав´єр та інші.

Медаль вручається за великий внесок у вивчення та збереження культурної спадщини, за зближення і взаємозбагачення культур націй і народностей.

Нагадаємо, народні депутати Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов є авторами т. зв. мовного закону, Закону України «Про засади державної мовної політики».

Шенцев і Царьов (обидва - Партія регіонів) зареєстрували в парламенті 20 жовтня 2009 року проект закону № 5247 про основи запобігання та протидії пропаганді нацизму і фашизму в Україні, яким пропонували запровадити кримінальну відповідальність за героїзацію Української повстанської армії (УПА) і Організації українських націоналістів (ОУН). Законопроект було відкликано і знято з розгляду.

Нагадаємо, Болдирєв відомий своїми ксенофобськими висловлюваннями щодо Західної України. Зокрема, в листопаді 2011 року Болдирєв, виступаючи на посольських вечорах посла Російської Федерації в Україні, присвячених 65-річчю Нюрнберзького процесу в Києві, заявив, що Україні потрібно позбавитися від Галичини, яку депутат назвав «наростом на тілі України». Про Україну загалом тодішній регіонал сказав так: «Цю країну можна утримати, тільки маючи НКВД, МГБ, КДБ і КПРС. А зараз, що ми можемо запропонувати?!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...