App Store Google Play

Народний депутат України Олег Царьов отримав державну нагороду Росії

20.02.2013 08:54
Про це сам народний депутат України похвалився на особистому сайті.

Президент Російської Федерації В. Путін 9 лютого 2013 року підписав Указ №101 «Про відзначення державними нагородами Російської Федерації іноземних громадян».

За значний внесок у збереження та популяризацію російської мови та культури за кордоном Олег Царьов нагороджений медаллю Пушкіна.

Нагороди від Путіна отримали також Сергій Ківалов, Вадим Колесніченко та Дмитро Шенцев. Крім того, медаллю Пушкіна Путін нагородив депутата від ПР у парламенті шостого скликання Юрія Болдирєва.

Довідка: Медаль заснована у 1999 році. За цей час медаллю нагороджено 739 громадян з 83 країн. Серед нагороджених: Президенти Чеської Республіки Клаус Вацлав, Киргизької - Акаєв Аскар Акаєвич, Фінляндської - Халохен Тар´я Кааріна, Чеської - Месич Степан, колишній Генеральний Секретар ООН - Перес де Куельяр Хав´єр та інші.

Медаль вручається за великий внесок у вивчення та збереження культурної спадщини, за зближення і взаємозбагачення культур націй і народностей.

Нагадаємо, народні депутати Вадим Колесніченко та Сергій Ківалов є авторами т. зв. мовного закону, Закону України «Про засади державної мовної політики».

Шенцев і Царьов (обидва - Партія регіонів) зареєстрували в парламенті 20 жовтня 2009 року проект закону № 5247 про основи запобігання та протидії пропаганді нацизму і фашизму в Україні, яким пропонували запровадити кримінальну відповідальність за героїзацію Української повстанської армії (УПА) і Організації українських націоналістів (ОУН). Законопроект було відкликано і знято з розгляду.

Нагадаємо, Болдирєв відомий своїми ксенофобськими висловлюваннями щодо Західної України. Зокрема, в листопаді 2011 року Болдирєв, виступаючи на посольських вечорах посла Російської Федерації в Україні, присвячених 65-річчю Нюрнберзького процесу в Києві, заявив, що Україні потрібно позбавитися від Галичини, яку депутат назвав «наростом на тілі України». Про Україну загалом тодішній регіонал сказав так: «Цю країну можна утримати, тільки маючи НКВД, МГБ, КДБ і КПРС. А зараз, що ми можемо запропонувати?!».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...