App Store Google Play

Для теркомісії агітація на дільниці - не привід для попередження

20.02.2013 19:56

Обласна виборча комісія не знайшла підстав для винесення попередження кандидатці у депутати Дніпропетровської обласної ради Тамарі Скорук, яка балотується у виборчому окрузі №36 (Томаківський район)  на місце свого покійного чоловіка.

Сьогодні, 20 лютого, комісія розглянула ряд скарг від іншого кандидата в депутати - висуванця ВО «Свобода» Миколи Кузьменка - і відхилила їх. Нагадаємо, свободівець скаржився на численні факти порушення виборчого законодавства з боку пані Скорук, зокрема розміщення агітаційних матеріалів безпосередньо на виборчих дільницях, у торговельних та навчальних закладах і вимагав скасувати її реєстрацію як кандидата, або хоча б винести попередження.

Втім, комісія взяла до уваги пояснення Тамари Скорук. Остання ж пояснила, що вся агітаційна продукція була нею особисто передана її уповноваженим особам, прізвищ яких вона пригадати не може. Ба більше, хто розміщував її агітматеріали у місцях, які для цього не передбачені законом, вона не знає і не виключає, що це провокація.

Втім, відсьогодні питанням з'ясування походження агітаційних матеріалів у громадських місцях, в тому числі на виборчих дільницях, займеться міліція, а саме - слідчі Томаківського райвідділ ГУМВС України в Дніпропетровській області, до якого кандидат подав заяву про скоєння адміністративного правопорушення.

Також Микола Кузьменко повідомив Дніпрограду, що спрямував запит до голови Томаківської селищної ради з вимогою надати перелік місць, офіційно відведених для розміщення агітаційних матеріалів кандидатів у найбільшому населеному пункті округу. Оскільки питання не потребує роботи з архівами, розраховує мати відповідь протягом п'яти днів.

Сам кандидат від «Свободи» розцінює ліберальність обласної ТВК до порушниці закону неоднозначно.

«Закон не виконується - як цьому можна радіти? Я надав масу документальних підтверджень - навіть першого попередження не винесли. Не рішуча комісія. Але радує одне - ті злочинці - а це між іншим стаття й адміністративна відповідальність - які розмістили всю оту друковану продукцію, навіть ще до сьогоднішнього засідання все познімали. Тобто вони добре розуміють, що порушують, і до того ж дуже бояться. А як прийде міліція питати, хто це зробив, то, мабуть, більше й не наважаться», - оцінює ситуацію, що склалася Микола Кузьменко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...