App Store Google Play

Заяву Дмира Реви про фальсифікацію доказу нарешті внесли до реєстру

19.02.2013 11:26
Заяву обвинуваченого в терактах Дмитра Реви про фальсифікацію головного доказу обвинувачення проти нього внесли до реєстру досудових розслідувань і мають перевірити, повідомила сьогодні Радіо Свобода сестра обвинуваченого, координатор громадської кампанії «4Reva» Оксана Томчук.
 
«Ідеться про той нещасний телефонний дзвінок Вікторові Сукачову, який зробив не мій брат, а оперуповноважений Пилипенко, і через який Дмитро понад вісім місяців перебуває за ґратами», - пояснила Томчук.
 
За її даними, з моменту подання заяви про фальшування телефонного дзвінка - 2 січня 2013 року - до внесення її до реєстру минуло майже два місяці, хоча, за законодавством, документові мали дати рух упродовж 24 годин із моменту подання.
 
Оксана Томчук заявила, що сторона захисту має намір оскаржувати бездіяльність правоохоронців у суді. Також сестра обвинуваченого зробила заяву про «спроби правоохоронців політизувати справу».
 
«Під час допитів мені як свідкові і родичці Реви задавали питання про мою особисту організаційну належність, а також про мої та Дмитра політичні симпатії», - мовиться, зокрема, у заяві Оксани Томчук.
 
27 квітня 2012 року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталися чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйони доларів. Серед підсудних - дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще 7 терактів у містах України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...