App Store Google Play

Суд доручив СБУ перевірити алібі обвинуваченого у терактах

19.02.2013 16:38
Документи, що можуть засвідчити алібі обвинуваченого у пособництві терористам Льва Просвірніна суд долучив до матеріалів кримінальної справи. Таке рішення було ухвалене Індустріальним районним судом Дніпропетровська, де слухається справа, 19 лютого за клопотанням адвокатів підсудного Просвірніна. За клопотанням сторони державного обвинувачення суд доручив СБУ провести перевірку цих документів.

Серед долучених документів - низка довідок, які, на переконання захисту, засвідчують, що 14 травня 2012 року Лев Просвірнін перебував вдома із 4-річною донькою, а після обіду був із нею у дитячій поліклініці.

Відповідно до обвинувального висновку, слідство закидає Просвірніну, ніби він 14 травня придбав сім-картку в центрі Дніпропетровська, з номеру якої терористи вели переписку із органами влади.

Даючи покази у суді Лев Просвірнін цей факт заперечував і неодноразово наголошував, що слідство навіть не перевіряло його алібі. Зокрема, навіть не зняте відео з камер зовнішнього спостереження, що могло би засвідчити чи спростувати факт купівлі сім-карти Просвірніним.

У засіданні 19 лютого суд також задовольнив клопотання адвоката Просвірніна Олени Кирилової щодо виклику свідків, що можуть дати покази в інтересах її підзахисного.

Клопотання Просвірніна щодо зміни йому запобіжного заходу суд не задовольнив.

Як відомо, Лев Просвірнін наполягає на своїй невинуватості. Він стверджує, що під тиском слідства обмовив себе та дав неправдиві покази про Віктора Сукачова і Віталія Федоряка, сподіваючись, що це сприятиме його звільненню з-під арешту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...