App Store Google Play

Суд доручив СБУ перевірити алібі обвинуваченого у терактах

19.02.2013 16:38
Документи, що можуть засвідчити алібі обвинуваченого у пособництві терористам Льва Просвірніна суд долучив до матеріалів кримінальної справи. Таке рішення було ухвалене Індустріальним районним судом Дніпропетровська, де слухається справа, 19 лютого за клопотанням адвокатів підсудного Просвірніна. За клопотанням сторони державного обвинувачення суд доручив СБУ провести перевірку цих документів.

Серед долучених документів - низка довідок, які, на переконання захисту, засвідчують, що 14 травня 2012 року Лев Просвірнін перебував вдома із 4-річною донькою, а після обіду був із нею у дитячій поліклініці.

Відповідно до обвинувального висновку, слідство закидає Просвірніну, ніби він 14 травня придбав сім-картку в центрі Дніпропетровська, з номеру якої терористи вели переписку із органами влади.

Даючи покази у суді Лев Просвірнін цей факт заперечував і неодноразово наголошував, що слідство навіть не перевіряло його алібі. Зокрема, навіть не зняте відео з камер зовнішнього спостереження, що могло би засвідчити чи спростувати факт купівлі сім-карти Просвірніним.

У засіданні 19 лютого суд також задовольнив клопотання адвоката Просвірніна Олени Кирилової щодо виклику свідків, що можуть дати покази в інтересах її підзахисного.

Клопотання Просвірніна щодо зміни йому запобіжного заходу суд не задовольнив.

Як відомо, Лев Просвірнін наполягає на своїй невинуватості. Він стверджує, що під тиском слідства обмовив себе та дав неправдиві покази про Віктора Сукачова і Віталія Федоряка, сподіваючись, що це сприятиме його звільненню з-під арешту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...