App Store Google Play

Шилова добилася відкриття провадження щодо кредитів Науменка

19.02.2013 12:00

Депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова неодноразово зверталася до правоохоронних органів, до прокуратури з поданнями, де наводила дані про діяльність заступника голови облради Віктора Науменка. Нещодавня соціалістка, а тепер соратниця Олега Ляшка звертала увагу прокуратури на факти перевищення ним службових повноважень, а особливо просила перевірити інформацію щодо рішення обласної ради про заставу численних об'єктів комунальної власності Дніпропетровська, загальною кількістю більше 50.

Зокрема, 25 травня 2012 року відбулася чергова сесія Дніпропетровської обласної ради, на якій поміж інших було прийняте рішення № 306-13/VI «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області». Наведемо лише деякі цитати з цього рішення:

«...27.1. Надати згоду комунальному підприємству „Регіональний стабілізаційний фонд" Дніпропетровської обласної ради" на залучення кредитних коштів у сумі 100 000 000,00 (сто мільйонів) гривень на термін 12 місяців під відсоткову ставку не більше 25% річних для закупівлі зерна з передачею в іпотеку нерухомого майна як забезпечення виконання кредитних зобов'язань.

27.2. Забезпечити виконання кредитних зобов'язань комунальним підприємством „Регіональний стабілізаційний фонд" Дніпропетровської обласної ради" за кредитним договором на видачу кредиту в розмірі 100 000 000,00 (сто мільйонів) гривень нерухомим майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області (згідно з додатком 5 до цього рішення).

27.3. Надати згоду комунальному підприємству „Регіональний стабілізаційний фонд" Дніпропетровської обласної ради" передати в заставу як забезпечення кредитних зобов'язань зерно, придбане за кредитні кошти.

27.4. Дніпропетровській обласній раді та комунальним підприємствам Дніпропетровської обласної ради, які володіють майном на праві господарського відання, здійснити всі необхідні дії щодо передачі об'єктів нерухомості в іпотеку банківській установі, що буде здійснювати надання кредиту відповідно до додатка 5 рішення.

Уповноважити голову Дніпропетровської обласної ради та комунальні підприємства Дніпропетровської обласної ради, які володіють майном на праві господарського відання, здійснити підписання договорів іпотеки нерухомого майна та договорів застави зерна.»

На сайті Дніпропетровської обласної ради розміщено повний текст рішення та додаток 5, в якому перераховано всі об'єкти нерухомості, котрі планувалося віддати під заставу.

 Коли Вікторія Шилова почала організовувати прес-конференції з цього приводу, писати звернення до вищих органів влади, то Віктор Науменко, котрий був головним ініціатором даного рішення та візував його прийняття, напевне, дещо злякався. Докласти рук до рішення, що вочевидь мало сумнівну мету, було не на користь місцевої територіальної громади, порушувало права мешканців Дніпропетровська - це неабиякий факт біографії для державного службовця високого рангу. Тому проект кредитної угоди було без зайвого шуму та пилу потихеньку згорнуто, а до Вікторії Шилової Науменко надіслав листа, який підтверджує, що в нього є право закласти цю нерухомість, серед якої лікарня ім. Мечникова, пологовий будинок, Театр опери та балету, протитуберкульозні диспансери, реабілітаційні заклади для хворих дітей, але поки що воно не закладено в комерційний банк. Цитати з цього листа:

«...зазначена Вами кредитна угода укладена не була...

 ...обласна рада не отримувала кредитних коштів за згаданою угодою з вказаних вище причин»

Крім цього, Вікторія Шилова просила прокуратуру перевірити ще один ганебний факт кримінального плану, який мав місце в колишній діяльності пана Науменка, але наразі ми не будемо розкривати його подробиці в інтересах слідства.

 За даними епізодами, як йдеться у листі Дніпропетровської обласної прокуратури, за поданням Шилової відкрито досудове слідство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...