App Store Google Play

Псевдопрацiвницi Пенсiйного фонду виманили у двох пенсіонерок 170 тисяч

19.02.2013 13:12

Мiлiцiя розшукує у Днiпропетровськiй областi трьох жiнок, якi, вдаючи спiвробiтниць Пенсiйного фонду, виманили у двох лiтнiх пенсiонерiв близько 170 тис. грн.

Як повiдомляє вiддiл зв'язкiв iз громадськiстю ГУ МВС України в Днiпропетровськiй областi, 14 лютого в мiстi Першотравенську двi жiнки, назвавшись працiвницями Пенсiйного фонду, виманили у 84-рiчного пенсiонера 100 тис. грн.

Згiдно з iнформацiєю, жiнки ввiйшли до квартири ветерана, принесли йому продукти харчування i повiдомили, що в Українi вiдбуватиметься замiна грошей зi старого на новий зразок. Запитавши, чи має пенсiонер удома заощадження, вони запропонували їх обмiняти. Ветеран дiстав iз шафи 100 тис. грн i вiддав однiй iз жiнок.

Пенсiонеру запропонували прийти до Пенсiйного фонду 18 лютого i забрати грошi нового зразка. В Пенсiйному фондi вiн з'ясував, що обмiн грошей не проводиться.

"Сума збитку становить 100 тис. грн", - iдеться в повiдомленнi.

Схожий випадок стався 16 лютого в м. Кривий Рiг, коли невiдома жiнка пiд аналогiчним приводом виманила у 79-рiчного пенсiонера $5 тис. i 27 тис. грн.

За цими фактами порушено два кримiнальнi провадження за ч. 2 ст. 190 (шахрайство) КК України. Санкцiя цiєї статтi передбачає покарання у виглядi позбавлення волi на термiн до трьох рокiв.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...