App Store Google Play

Дурні на дорогах

19.02.2013 10:26
Якщо в Росії століттями підтверджують правильність прислів'я про дві біди: дурнів та дороги, то в Україні сьогодні все аналогічно. Майже "русскій мір".

Просто бід є три: дурні, дороги та сама Росія. Оті вся різниця. Можливо наші північні сусіди за трансцендентними канонами та ментальними звичками Золотої Орди дурнями вважають тих, хто ці жахливі дороги прокладає й обслуговує?

В Україні ж категорія дурнів точно інша: це ті, хто по цих дорогах їздить своїм приватним транспортом. Тобто усі ми.

Назвати Бориса Колеснікова (нині голову транспортного комітету парламенту, а в минулому році - віце-прем'єра та міністра доріг і "прочая" інфраструктури) дурнем - то треба бути повним ідіотом.

Безконкурсне освоєння фірмою "Альтком" коштів приведення доріг до рівня Євро-2012 - блискуча схема, яку у "Золотому телятку" описали ще Ільф та Петров.

Аферист Корейко у 20-их також розводив совєтську державу на бюджетні кошти, поки не став підпільним мільйонером. А наш головний інфраструктурник і дорожник відкрито став найбагатшим депутатом нинішнього скликання парламенту.

Якби генеральна прокуратура не корчила із себе дурнів, які не вміють читати, то ще 2012 року у Віснику державних закупівель відстежилаб, як це "Шляхове будівництво "Альтком"з позначкою "тендер з одним учасником"зібрало портфель замовлень десь на 5-7 мільярдів гривень.

Журналісти вже давно розкопали і підставних осіб, типу кіпрської вчительки йоги, і реальних партнерів дяді Борі, які той "Альтком" створили і доять. Для допитливих читачів та здивованих і безграмотних прокурорів ось тут або тут.

Незаконною в Україні є кожна третя угода з підрядником по прокладанню доріг для німих дурнів. Щодня чиновники крадуть у держави сотні тисяч гривень.

Хто це сказав? - спитає хтось строгим голосом Гаранта. Генеральна прокуратура! Правда нишпоркам Пшонки вдалося накопати лише 250 мільйонів крадіжок на дорогах. Певно слово "Альтком" таки заважке їм до прочитання, а Вісник держзакупівель - скучна книжка і без картинок.

Прикольно, що за крадіжки під суд взяли декілька десятків автодорівців обласного масштабу, тобто тих, хто живиться крихтами з асфальтових потоків. А міністру що? А як з гуски вода - міністр інфраструктури Володимир Козак лише пообіцяв і далі "реформувати" галузь.

А "папєрєднік"? А Борис Колесников гордим мільйонером покрокував до Верховної Ради робити ремонт власних парламентських апартаментів, ставитиособистий унітаз та інші покращення.

І наддорогі стадіони, і нині порожні супер-аеропорти і дороги - це не єдине футбольне досягнення Бориса Всемогутнього.

Закупка корейських "Хюндаїв", які сотню разів ламалися за останні декілька місяців - сама по собі оборудка, що може конкурувати лише із "вишками Бойко", які з переплатою у сотні мільйонів доларів купували через підставних бомжів із Латвії.

Росіяни, які й відкрили науковий зв'язок між дурнями й дорогами, закупили собі німецьких Сіменсів під Олімпіаду в Сочі.

І кожен "сіменс" є вдвічі дешевший українсько-корейського чуда. Один "сіменс" - це 10,7 мільйона євро (десь 14 млн. доларів), тоді коли колесниківський "хюндай" вийшов нам по 30,7 мільйона зелених.

Повернемося до нашого бездоріжжя. Дурнів, тобто усю цю місцеву злодійкувату братію, тепер посадять, а мудрі "покращувачі" крокують вгору державною драбиною про статуси та ранги.

Хтось посміє чіпати голова Укравтодору Володимира Демішкана, якщо той разом з Тулубом і Бойком свого часу здобували резиденцію Межигір'я для державного замовника №1?! Людина з бюджету лише в дорогу на межигірську садибу Гаранта не пошкодувала 50 мільйонів народних коштів минулого року!

Цього року 5 кілометровий відрізок дороги "Димер - Богдани" до улюбленого мисливського угіддя мисливця №1 знову будуть ремонтувати на 13 мільйонів. Дурням, які їздять вибоїнами і ямами іншими дорогами, знаєте що сказав Укравтодор? А те, що супердорогу на Конча-Заспу та до Межигір'я покласти було вимогою УЄФА!!!

А вам слабо так плювати в очі іншим і казати, що то Божа роса?! Не вмієте?

Цинізм біло-блакитного чиновника-реформатора доби "подоланої руїни і розвиненого добробуту" не знає меж.

Ось, до прикладу, як упевнено рік тому брехав один із співців європейських автобанів:"Якість - це один із пріоритетів роботи Державної служби автомобільних доріг України....Якість сьогодні і технології не відрізняються від європейських і по конструкції дорожнього покриття..." - Євген Прусенко, заступник голови Укравтодору, голова комісії з реорганізації Держслужби автомобільних доріг(Радіо Свобода, 21 листопада 2011 р.)

Простий донецький хлопець Прусенко казав, що не лише технології, але й ціни на усі матеріали у нас вирівнялися: 5 млн. доларів коштує український кілометр, а в Польщі - 6-8млн. євро і різниця полягає лише у вартості робочої сили.

Європейцям не можна ж платити "українські" зарплати, бо тоді дорожники свою владу в асфальт закаталиб.

Той самий заступник голови Укравтодору Прусенко, коли остаточно насміхався над усіма дурнями, які будуть себе і свої авта калічити тими дорогами, так і сказав:

" ...жодного разу ні одного кубометра землі, ні одного метра погонного покриття ніхто ніде не вкрав". З автодорожньої фєні на українську мову таке перекладається: "Ні, ви не просто дурні, ви повні дебіли! У щасливу путь!"

За два роки у нас настільки покращилася корупція, що асфальт зі снігом зійшов навіть швидше, ніж встигли усіх тих корупціонерів ( які ще минулої осені на обслуговування і ремонт доріг мільйони гнали ) перевести на наступні хлібні посади. Бери їх хоч голими руками! Але прокурори таких не чіпають.

"Голубой ворішка" з роману Ільфа і Петрова хоча би соромився, коли крав і брехав. Наші ж автодорівці ( хоча також по партійному "голубиє" ) не червоніючи пояснили суцільну "ямковість" тим, що цієї зими температура 20 разів переходила через нуль від мінуса в плюс!

У сусідній Польщі таких перепадів температур було рівно стільки ж. Будь-який автодорівець може перевірити це через польську сторінку сервісу погоди в інтернеті. Чому ж їх асфальт не розтанув, не порепався, не зійшов швидше, ніж сніг?!

Прем'єр Азаров обурився тим, що частина народу, які не хочуть бути німими дурнями, організував акцію "Я ненавиджу Укравтодор".

Але участь Азарова, як глави виконавчої влади, у цьому святі "ямковості і горбковості" нічим не менша. І мантра про те, що дороги, які збудовані за євростандартами, встояли і ще роками будуть у доброму стані - є повною неправдою.

Автобан Київ - Одеса - суцільна руїна. Правильно сказати - суцільно подолана руїна. З чотирьох смуг швидкісного автобану Київ-Бориспіль доїхати з колесами можна лише лівою смугою.

Минулого року Азаров на відкритті Дарницького "мосту Кирпи" в столиці (а таку клоунаду з перерізанням стрічки головний "кровосісь" провівшість разівза один рік на цьому ж мості) сказав, що гарантія дороги буде 10 років.Дорога тепер там вже потріскалася-порепалася, з'явилися вибоїни, а покриттю ще й року не виповнилося.

Кожен має право лишатися дурнем і ремонтувати машини власним коштом, і тоді владі вкотре вдасться освоїти чималі кошти на "ямковий ремонт". Але не всі хто на бездоріжжі - дурні.

І якщо Азаров думає, що дурнів вистачає, які не будуть "скігіліти", візьмуть лопати і підуть відгортати сніг та провадити ямковий ремонт - то він "прікра паміляєтся". В інтернеті вже гуляє римейк олд-скульного хіта - "разом нас багато і в руках лопата".

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...