App Store Google Play

Діряві дороги в Дніпрі "засмоктали" в себе 35-тонну вантажівку з Австрії

19.02.2013 09:34
Навігатор завів у дорожню пастку австрійську вантажівку. Біля Дніпропетровська далекобійник просидів у кабіні дві доби, а рушити зміг тільки після допомоги військової техніки, йдеться у сюжеті "ТСН. 19:30".

До кінцевого пункту призначення фурі, яка везла з Австрії до Дніпропетровська термостійку глину, залишалося якихось 20 км. Аби не заблукати в місті, водій довірив прокласти маршрут навігатору. Той із завданням впорався, ось тільки якість українських доріг техніка враховувати ще не навчилася.

Вулиця із назвою Крутий спуск якістю покриття не вирізнялася ніколи, а цієї зими асфальту на ній геть не залишилось. У тумані водій спочатку в'їхав у велику яму і, намагаючись вибратися з неї, потрапив у наступну. З такої пастки звільнитися самотужки він уже не зміг.

"Я телефонував до МНС. Вони сказали, в них такої великої машини немає", - розповів далекобійник Василь Климовницький.

Пережити дві доби дорожнього полону чоловікові допомогли місцеві мешканці. Вони й розшукали згодом власника військового бронетранспортера. Той уже мав досвід "порятунку" вантажівок зі снігових заметів, але з таким випадком зіткнувся вперше.

"Дуже складна ситуація була. Спершу ми спробували автомобілем КРАЗ 260. Він "злякався" ситуації, у нього відмовили деякі приводи. Ми не могли увімкнути лебідку. Тому привезли цю чудову машину - БРДМ2", - розповів рятівник Дмитро Плітченко.

Та все одно витягнути фуру виявилося не просто. 35-тонна машина міцно застрягла у багнюці. Канати рвалися, а дерева, за які зачіпляли трос, виривалися з корінням. Так тривало аж 8 годин, але глибокої ночі ваговоз таки вдалося визволити.

Бронемашиною вантажівку відтягли на кращу дорогу і показали трохи довший, але безпечніший шлях.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...