App Store Google Play

Депутатка агітує за себе просто з вікна ДВК і дописує собі освіту

18.02.2013 12:45

У виборчому окрузі №36 (Томаківський район) кандидатка у депутати обласної ради Тамара Скорук, яка балотується на місце свого покійного чоловіка, розклеїла по району свою агітацію в порушення норм виборчого законодавства.

Попри встановлений порядок розміщення агітації у спеціально відведених для цього місцях, листівки з зображенням кандидатки та її програму можна побачити на шибках кафе, торговельних центрів, та навіть біля дверей дільничної виборчої комісії!

Фото таких порушень надав Дніпрограду інший кандидат у депутати - свободівець Микола Кузьменко.

«Розміщення кандидатом агітаційних матеріалів в порушення вимог Закону України "Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" має на меті здійснювати додатковий вплив на покупців товару в торговельних приміщеннях та інших місцях масового скупчення народу у незаконий спосіб, оскільки грубо порушує рівність прав всіх суб'єктів виборчого процесу під час проведення передвиборчої агітації», - коментують юристи.

До того ж, пані Скорук ввела в оману виборців, вказавши у своїй автобіографії неправдиві дані щодо здобутої спеціальності. Так, в листівці йдеться про те, що після закінчення Дніпропетровського технологічного технікуму вона здобула спеціальність інженера-технолога, що не може відповідати дійсності, адже інженерів технікуми не готують, забезпечуючи студентам лише середню спеціальну освіту.

Микола Кузьменко вже подав відовідні скарги до обласної виборчої комісії разом із фотоматеріалами та вимагає винести Скорук попередження та навіть скасувати реєстрацію її як кандидата.

Тим більш серйозним виглядають ці порушення, оскільки обидва кандидати мають приблизно однаковий рейтинг, тож проведення додаткової, у непередбачений Законом спосіб, передвиборчої агітації може істотно вплинути на результати на проміжних виборах до Дніпропетровської обласної ради.

Так само негативно може вплинути на результати і брехня щодо вищої освіти пані Скорук, оскільки насправді і вона, і Кузьменко мають однаковий її рівень.

Втім, пані Тамара, схоже, вирішила, що депутатське крісло перейде до неї у спадок від загиблого чоловіка, тож не гребує брудними методами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...