App Store Google Play

У Дніпропетровську вирішили, як розмиватимуть бюджет на баскетболі

16.02.2013 12:38
На Дніпропетровщині до Євробаскету-2015 буде збудовано сучасну багатофункціональну арену, нову тренувальну базу та реконструйовано палац спорту «Метеор». А також будуть збудовані нові термінали та злітно-посадкові смуги Дніпропетровського аеропорту, продовжена реконструкцій доріг міст та районів області. Про це повідомив губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков під час першого засідання регіонального організаційного комітету з підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

У 2015 році Україна буде приймати фінальний турнір Чемпіонату Європи з баскетболу. Ця подія входить у п'ятірку найбільших спортивних змагань світу та посідає друге місце в Європі. Євробаскет-2015 буде проходити у шести містах України. Зокрема, Дніпропетровщина завдяки своїй розвиненій спортивній, транспортній та готельній інфраструктурі виборола право приймати півфінальні змагання чемпіонату.

«Проведення Євробаскету-2015 на Дніпропетровщині - це почесна та відповідальна місія для регіону. І ми повинні підготуватися до чемпіонату найкращим чином», - сказав Дмитро Колєсніков.

Губернатор наголосив, що попереду багато роботи. Із основних завдань - це реконструкція та будівництво спортивних комплексів, ремонт доріг та комплексна реконструкція аеропорту. По-друге, це підготовка якісної готельної та торгівельної інфраструктури регіону.

«Проведення чемпіонату на високому рівні - це потужний імпульс для розвитку економіки та інфраструктури регіону. Це візитівка Дніпропетровщини перед країнами світу», - зазначив Дмитро Колєсніков.

У рамках підготовки до Євробаскету-2015 на Дніпропетровщині буде розширена та удосконалена спортивна та транспортна інфраструктура. Згідно із Концепцією підготовки національної спортивної інфраструктури до Євробаскету-2015 роботи будуть проводитися за трьома напрямками.

Перший - створення спортивних арен для проведення чемпіонату, які відповідають вимогам FIBA-Europe.

У місті Дніпропетровськ буде збудована нова сучасна багатофункціональна арена до 10 тисяч місць. Зал арени можна буде трансформувати в залежності від потреби під змагання більш ніж зі 100 видів спорту. Також у приміщенні арени будуть передбачені приміщення для проведення конференцій, розміщення преси, спортсменів, офісні приміщення та ресторан. Вартість проекту орієнтовно складає близько 400 млн. грн.

Під час засідання регіонального організаційного комітету голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков поставив завдання відповідальним управлінням визначитися з місцем розташування Арени, провести необхідні операції із землевідведення та розпочати будівництво.

Другий напрямок роботи - це створення тренувальних майданчиків для 24-х національних збірних країн Європи.

На Дніпропетровщині для забезпечення спортсменів тренувальними майданчиками буде капітально реконструйований палац спорту «Метеор» та збільшена кількість глядацьких місць в ньому до 6 тисяч. Губернатор поставив завдання відповідальним управлінням розробити детальний план реконструкції та проектно-кошторисну документацію.

Також буде збудована нова тренувальна база, формат якої дозволить тренуватися баскетболістам, а також волейболістам, гандболістам, тенісистам та командам із міні-футболу. Вартість проекту - 42,2 млн. грн.. По завершенню Євробаскету-2015 база стане тренувальним майданчиком для дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Наразі вирішується питання місця розташування бази.

Третій напрямок роботи - це підготовка інфраструктури для прийому вболівальників.

З цією метою буде збудовано новий термінальний комплекс та капітально реконструйовані злітно-посадкові смуги Дніпропетровського аеропорту, продовжиться розвиток існуючої інфраструктури. Зокрема, будівництво та капітальна реконструкція доріг області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...