App Store Google Play

Голова облради побавився з інтелектуальною молоддю

16.02.2013 12:16

У Дніпропетровську пройшов перший Турнір з інтелектуальної гри "Відео-квартет". Про це повідомляє відділ з питань зв'язків з громадськістю та пресою обласної ради.

 

Нова видовищна і захоплююча гра об'єднала 36 шкільних команд, що представляють різні міста і райони області. Діти змагалися в інтелекті і ерудиції, умінні нестандартно і образно мислити, працювати в команді.

 

Хоча комплексна програма «Інтелект» й реалізується в нашій області бюджетним коштом, і як зазвичай, за ініціативою Олександра Вілкула , захід був поданий громадськості як організований обласною організацією Партії регіонів.

 

Освячував своєю участю, призами й напутственим словом про заповіти Віктора Януковича щодо інтелекту нації голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

 

Він нагадав зібранню, що близько 5,5 тисяч інтелектуалів взяли участь у рамках проекту в регіональному Турнірі "Що? Де? Коли?" серед учнів середніх навчальних закладів. Сьогодні у Дніпропетровську стартує ще один новий напрям - Турнір "Відео-квартет", який,  на думку голови облради, притягне не меншу кількість прихильників серед ерудованої молоді".

 

- "Відео-квартет", пояснив Євген Удод, - відносно новий напрям інтелектуальних ігор, що сприяє розвитку креативного мислення, творчих здібностей, уміння нестандартно мислити. Гра не вимагає особливої спеціальної підготовки і енциклопедичного знання предмета. Тому участь в нім можуть приймати навіть найменші ерудити.

 

У першому регіональному Турнірі "Відео-квартет" свої міста і райони області представили близько 150 школярів - 36 команд учасниць. У кожній команді - 4 учасники, які з азартом билися за звання самих ерудованих і метких. Учасникам команд-переможців Євген Удод вручив грамоти та цінні подарунки - mp3- плеєри.

 

"Відео-квартет" - один з різновидів інтелектуальних ігор для школярів. Ідея гри полягає в тому, що учасники відгадують зображення, що поступово проявляється на екрані. Питання компонуються у відеоряд по 5 штук на задані теми. Тему завдання озвучує ведучий. Виграє команда, яка швидше і точніше відповіла на питання, закладене у відеоряду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...