App Store Google Play

Влада Дніпропетровська готує масові фальсифікації в лікарнях

15.02.2013 13:16

Маючи рейтинг на рівні статистичної помилки, правляча Партія регіонів на перевиборах до Дніпропетровської обласної ради вдається до найбрудніших заходів використання адміністративного ресурсу.

Як не дивно, посібниками фальсифікаторів у цьому випадку виступають найбільш постраждалі від донецьких «реформаторів» - медичні працівники.

Лікарні Дніпропетровська масово зачищаються від хворих, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Про це Дніпрограду повідомила одна з постраждалих від лікарського свавілля.

Жінка, які показане стаціонарне лікування протягом трьох тижнів, без малого 10 днів намагалася пробитися до лікарні, маючи на руках необхідні аналізи й припис лікаря. В лікарні (одній з провідних у місті) їй тричі (!) порадили приходи після 18 лютого з тим, щоб вона залишалася в лікарні 3 березня.

Попри запевнення у тому, що все «буде в найкращому вигляді» жінка чекати далі відмовилася й наполягла на невідкладному медичному обслуговуванні.

Втім, раділа вона зарано - після 8 днів на лікарняному ліжку їй виписали величезний перелік ліків для амбулаторного лікування й фактично... викинули на вулицю.

«Нам потрібні два койкомiсця на тих, хто голосуватиме! Здорових - не здорових, яка Вам різниця? Ми ж вам пропонували з 18-го лягти, проголосувати - то й лiкувалися б собi до початку квiтня, а ви ж самi вiдмовились!» - прямим текстом в очі проголосив зав. відділенням літній жінці.

Враховуючи, що прості виконавці не приховують своїх планів щодо організації фальсифікацій, не буде помилковим вважати, що маховик адмінресурсу працює по повній і фальсифікації на користь провладного кандидата будуть масовими.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...