App Store Google Play

«Дніпро» замерз під снігом Швейцарії

15.02.2013 10:43

Найрезультативніша команда групового раунду Ліги Європи, явний фаворит у парі з чемпіоном Швейцарії «Базелем», дніпропетровський «Дніпро», вийшов на поле 14 лютого не готовим до бою ані фізично, ані морально.

Маючи майже 100% момент відкрити рахунок вже на 13 секунді гри (Калінічу, перед яким був лише воротар, знадобилося три дотики, в результаті захисник його догнав і вибив на кутовий), дніпряни за 20 хвилин так і не змогли налагодити більш-менш комбінаційної гри. В очі кидалася тактико-технічна розбалансованість, коли жоден пас на більш ніж 10 метрів не проходив: м'яч або летів повз адресата, або відскакував від таких майстрів, як Калініч, Жуліано й Коноплянка на 3-4 метри.

А потім внаслідок чергової «пожежі» ми пропустили необов'язковий гол. Це Лаштувка не вийшов на дальній навіс на лінію воротарського,Мандзюк з Мазухом натомість пішли удвох, а залишений на дальній штанзі Штокер просто пробив повз Лаштувку, який вже лежав.

Шансів відігратися у «Дніпра» не було. І не тому, що пішов сніг і говорити про технічну гру проти атлетичних швидких швейцарців стало неможливо. На полі не було лідера - Коноплянка ховався н своєму фланзі й грав сам за себе, Ротань наводив страх на партнерів матом, але раз-по-раз незрозуміло відправляв м'яча на трибуни, Зозулю просто втоптали в газон, а решта в «Дніпрі» на лідерів і так схожі мало.

Ситуацію дещо змінили Матеус з Селезньовим, які з'явилися на полі на 53 хвилині та запеклий Канкава, якого слід було б чекати зі стартових хвилин, враховуючи антропометрію суперника. Втім, це додало біготні й володіння м'ячем, але аж ніяк не небезпеки біля воріт «Базеля». В підсумку швейцарці, які за підбором виконавців й манерою гри (біжимо і б'ємо - щось та влетить) дуже нагадують луцьку «Волинь», забили вдруге після навісу з кутового.

«Дніпро» програв, безнадійно і ганебно. Більше того, підсумковий рахунок змушує вдома досягати перемоги у три м'ячі, аби розраховувати на подальшу боротьбу в турнірі. Швейцарці приїдуть до Дніпропетровська явними фаворитами й у гарному настрої. Залишається сподіватися, що у дніпрян і їх іспанського тренера стане гідності цей настрій зіпсувати.

Якщо бути об'єктивним, слід визнати виступ цього сезону у євро кубках вдалим - у весняну частину «Дніпро» попав уперше з 2005 року. Втім, вилітати від посереднього «Базеля», не показавши характер і свою гру, погодьтеся, прикро.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...