App Store Google Play

У Дніпродзержинську побили депутата-опозиціонера

14.02.2013 16:52

Вчора пізно увечері було побито депутата Дніпродзержинської міської ради Дмитра Пучкіна. На сайті Дніпродзержинської міської ради депутат Дмитро Пучкін, 1981 р.н., значиться як безпартійний і входить до комісії з питань екології.

Як стало відомо з повідомлення прес-служби народного депутата України Сергія Капліна, напад стався, коли депутат виходив із своєї приймальні.

«Нападниками - була група невідомих у кількості 3-х осіб, віком приблизно 30-35 років. Склалося враження, що вони навчені прийомів рукопашного бою, мали хорошу фізичну підготовку. Під час бійки вони погрожували депутату, говорячи про його антикорупційну діяльність, яка була спрямована на викриття дій міського голови Дніпродзержинська та інших чиновників міста. Пучкін зміг чинити їм опір, однак отримав тілесні ушкодження. На місце нападу відразу було викликано наряд міліції та «швидку», - йдеться в повідомленні.

Сам депутат Пучкін пов'язує спробу замаху на його життя з початком його антикорупційної діяльності в рамках очолюваної ним Народної Антикорупційної армії.

Також повідомляється, що раніше депутат міськради Пучкін мав тривалий конфлікт з мером Дніпродзержинська. Зокрема, нещодавно він виступив на сесії із запитом щодо фінансових оборудок на КП "Трамвай", до якого має відношення діючий мер. Більшість, яка складається з представників ПР, запит не підтримала.

Як стало відомо, народний депутат, лідер Народної Антикорупційної армії (НАА) Сергій Каплін уже звернувся до Генпрокуратури та МВС у зв'язку з нападом невідомими на Дмитра Пучкіна, який є главою дніпродзержинської НАА.

Раніше, 23 січня було скоєно напад на помічника-консультанта народного депутата від УДАРу Сергія Капліна Єгора Мкртчяна. 9 лютого сам народний депутат від УДАРу, секретар комітету з питань нацбезпеки та оборони, лідер НАА Сергій Каплін заявив про погрози на свою адресу. 13 лютого під час зустрічі Віталія Кличка з Генпрокурором, останній пообіцяв протягом 10 днів, максимум - через два тижні, розібратися з тиском, який чинять силові структури на опозиціонерів, зокрема, Сергія Капліна.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...