App Store Google Play

У День закоханих Шилова пропагувала небезпечний секс та багатодітність

14.02.2013 18:24

Радикалізм хоч і не надто заразний, але варто ним захворіти - пиши пропало, наслідки можуть бути непередбачуваними.

Ще учора запекла соціалістка, яка влаштовувала мітинги проти медицинської реформи, а сьогодні вже член політради Радикальної партії України і мало не права рука лідера парії Олега Ляшка вікторія Шилова у день закоханих запропонувала всім відмовитися від контрацепції.

"Сьогодні навіть злобні олігархи та їхні депутати у Верховній Раді не можуть зашкодити українцям насолоджуватися радістю, взаємним коханням і чудовим настроєм", - поділилася вона враженнями від свята плотського кохання з українцями на своїй сторінці в Фейсбук.

"Закликаю вас не слухати тупих лозунгів різних антиукраїнських фондів про користування презервативами", - закликала Вікторія Віталіївна українську молодь.

"Потрібно обирати собі половинку на все життя, любити одне одного і народжувати, народжувати, народжувати якомога більше діток у сім'ї, бо Україні потрібні сини й дочки - справжні патріоти, що стануть далі примножувати славу держави. Чим більше українців на світі, тим більше шансів, що українська ідея добра, миру й злагоди переможе!" - пояснила вона свій заклик до небезпечного сексу.

Вікторія Віталіївна якось зовсім забула про те, що Україна посідає перше місце в Європі за темпами поширення ВІЛ, а також висновки ВООЗ про те, що українська молодь недостатньо поінформована про ризики для їхнього здоров'я, шляхи передачі ВІЛ та про інші інфекції, які передаються статевим шляхом, і методи профілактики.

Також депутат облради не зупинилася докладно на джерелах і методах пригодовування. Вдягання й освіти усіх тих майбутніх патріотів, яких вона закликала завзято робити день і ніч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...