App Store Google Play

Ініціативні Вілкул з Удодом загнали в театри школярів й ветеранів

14.02.2013 11:36

Чи можна виховати культуру командно-адміністративними методами? Та легко - вважають у Дніпропетровській облдержадміністрації.

Завдяки ініціативі Олександра Вілкула та Євгена Удода  кількість відвідувачів театрів області збільшилася більше ніж удвічі. Про це повідомляє відділ з питань зв'язків з громадськістю  та пресою обласної ради.

За ініціативою Олександра Вілкула  та Євгена Удода у лютому 2012 року на Дніпропетровщині - першій в Україні - було започатковано систему безоплатного відвідування театрально-концертних закладів обласного підпорядкування учнями загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних училищ міста Дніпропетровська, ветеранами Великої Вітчизняної війни та працівниками бюджетної сфери, які мешкають у сільській місцевості та малих містах регіону.

«З початку акції, - зазначив голова обласної ради Євген Удод, - у театрах побувало понад 27 тис. глядачів. Порівняно з 2011 роком кількість людей, які отримали можливість побачити вистави театрів Дніпропетровщини, збільшилася більше ніж удвічі, на концертах побувало більше ніж у 4 рази більше жителів області. Серед глядачів -  майже 2 тисячі ветеранів Великої Вітчизняної війни».

Ця ініціатива, на переконання голови обласної ради, дозволяє активніше залучати до закладів культури дітей та   молодь, активніше виконувати завдання Президента України з культурного виховання підростаючого покоління.

«Дніпропетровщина упевнено завойовує позиції одного з культурних центрів країни», - вважає Євген Удод.

Голова обласної ради наголосив, що ця акція буде продовжена і у 2013 році, та висловив упевненість, що  до неї залучиться ще більша кількість наших земляків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...