App Store Google Play

«Зелені» хочуть підключити Європу на захист Дмитра Реви

13.02.2013 13:51
Заступник голови Партії Зелених України Павло Хазан заявив про наміри влаштувати міжнародну кампанію на захист Дмитра Реви. Про це він повідомив під час пікету на захист Дмитра 12 лютого.

Як український представник в Європейській Партії Зелених Павло Хазан хоче донести інформацію про справу Дмитра Реви до європейських політиків.

«Будемо звертатися до фракції Зелених в Європейському парламенті, керівництва Партії Зелених у Європі та в різних країнах і, звичайно, - Global Greens. Я думаю, що ми влаштуємо міжнародну кампанію, таку міжнародну кампанію, як ми влаштували, коли загинув наш товариш Гончаренко», - повідомив Павло Хазан.

Він зазачив, що європейські парламентарі звертають особливу увагу на подібні процеси в Україні:«Ребекка Гармс, яка є співголовою фракції Зелених у Європейському парламенті, бере участь в комісії Україна-ЄС. Тобто вона від Європейському парламенту відповідає за питання взаємодії Європейського Союзу і України. Отже, звичайно, її ці питання дуже цікавлять. Фактично, фракція зелених в Європаралменті є лобістами України. Тому ми зробимо все, що від нас залежить».

Ребекка Гармс - німецький політик, європарламентар. Вона неодноразово коментувала ситуацію із українським судочинством, зокрема щодо справ Луценка та Тимошенко.

Як повідомляв Дніпроград, 12 лютого у Дніпропетровську відбувся пікет поблизу прокуратури Дніпропетровської області. Учасники акції вимагали звільнення Дмитра Реви, обвинуваченого у пособництві терористам, та покарання осіб, що фальсифікували докази проти нього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...