App Store Google Play

«Зелені» хочуть підключити Європу на захист Дмитра Реви

13.02.2013 13:51
Заступник голови Партії Зелених України Павло Хазан заявив про наміри влаштувати міжнародну кампанію на захист Дмитра Реви. Про це він повідомив під час пікету на захист Дмитра 12 лютого.

Як український представник в Європейській Партії Зелених Павло Хазан хоче донести інформацію про справу Дмитра Реви до європейських політиків.

«Будемо звертатися до фракції Зелених в Європейському парламенті, керівництва Партії Зелених у Європі та в різних країнах і, звичайно, - Global Greens. Я думаю, що ми влаштуємо міжнародну кампанію, таку міжнародну кампанію, як ми влаштували, коли загинув наш товариш Гончаренко», - повідомив Павло Хазан.

Він зазачив, що європейські парламентарі звертають особливу увагу на подібні процеси в Україні:«Ребекка Гармс, яка є співголовою фракції Зелених у Європейському парламенті, бере участь в комісії Україна-ЄС. Тобто вона від Європейському парламенту відповідає за питання взаємодії Європейського Союзу і України. Отже, звичайно, її ці питання дуже цікавлять. Фактично, фракція зелених в Європаралменті є лобістами України. Тому ми зробимо все, що від нас залежить».

Ребекка Гармс - німецький політик, європарламентар. Вона неодноразово коментувала ситуацію із українським судочинством, зокрема щодо справ Луценка та Тимошенко.

Як повідомляв Дніпроград, 12 лютого у Дніпропетровську відбувся пікет поблизу прокуратури Дніпропетровської області. Учасники акції вимагали звільнення Дмитра Реви, обвинуваченого у пособництві терористам, та покарання осіб, що фальсифікували докази проти нього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...