App Store Google Play

У Дніпрі пропонують відгризти голову відомим політикам

13.02.2013 11:57
У Дніпропетровській філії Львівської майстерні шоколаду, розташованій на центральному проспекті обласного центру, віднедавна в меню новинка - шоколадні портрети відомих дніпропетровських політиків.

На сьогодні кожен бажаючий за відносно прийнятну суму в 145 гривень може «замовити» одного з чотирьох місцевих політиків, найбільш доставучих в інформаційному просторі: міського голову Івана Куліченка, Віце-прем'єр-міністра України Олександра Вілкула, голову Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода та нардепа Івана Ступка.

За словами менеджера закладу, зображення дніпропетровських політиків виготовили на замовлення в на головній фабриці мережі у Львові й з 9 лютого поступили у продаж в Дніпропетровську.

Виготовили шоколадні портрети було вирішено, бо на них є «соціальний запит».

Шоколад арі запевняють, що рамка і саме зображення повністю їстівні, складаються з молочного шоколаду та барвників, тож можуть бути вживані без залишку.

Найпопулярнішим з персонажів дніпропетровської політики виявився Іван Ступак, якому покупці тут-таки у кав'ярні відгризли голову за філіжанкою кави.

Подейкують, що з ініціативою увічнити себе в образі кондитерських виробів виступили самі політики. Нагадаємо, нещодавно Олександр Вілкул виступив продюсером документальної кіноепопеї "Моя маленька Батьківщина", присвяченої рідному Кривому Рогу.

Якщо вам набридли одноманітні шоколадні зайчики та білочки, не відмовте собі у задоволенні спробувати шоколадного Удода чи солоденького Вілкула.

Фото: Тетяна ГОНЧЕНКО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...