App Store Google Play

Обвинувачений у терактах каже, що обмовив себе під тиском слідчих

13.02.2013 10:29
Лев Просвірнін, якого судять за обвинуваченням у пособництві «дніпропетровським терористам» заявив, що явку із повинною він писав під тиском та під диктовку слідчих. Про це він повідомив, даючи покази в суді 12 лютого.

Згідно закону, явка з повинною складається добровільно особою, яка зізнається у скоєнні злочину. За словами Просвірніна, у своїй явці він вказав, що не брав участі ні у пособництві, ні у терактах. Підсудний повідомив, що текст явки склали самі слідчі і під тиском змусили його переписати документ. Таким чином він нібито зізнався, що був обізнаний про підготовку терактів Віктором Сукачовим та Віталієм Федоряком.

«Я ніколи не здійснював перевозку бомб чи вибухових речовин, я ніколи не знав про те, що Сукачов і Федоряк чи інші особи ведуть якусь протиправну діяльність чи планують здійснити теракти», - заявив у суді Лев Просвірнін.

«Я сподівався, що СБУ в усьому розбереться, мене звільнять, і цей жах припиниться», - додав він.

Крім обізнаності у підготовці терактів, за версією обвинувачення, Просвірнін купив стартовий пакет, з номера якого потім здійснювалася переписка з органам влади щодо отримання грошей за припинення вибухів.

Сам підсудний називає це домислами слідства. За його словами, він зустрів свого сусіда Віктора Сукачова у центрі Дніпропетровська, коли той купував стартовий пакет, і позичив йому двадцять гривень, що складало вартість цього стартового пакету.

Просвірнін також заявив, що слідство не перевірило його алібі та не долучило до речових доказів його персональні речі, зокрема комп'ютер, де містяться підтвердження його невинуватості. Про зникнення доказів непричетності Просвірніна до терактів раніше заявляли і його адвокати.

14 лютого в Індустріальному суді Дніпропетровська продовжать слухати «справу терористів». Суд має оголошувати протоколи допитів Просвірніна під час досудового слідства, що містять розбіжності із тим, що він заявляє у суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...