App Store Google Play

Обвинувачений у терактах каже, що обмовив себе під тиском слідчих

13.02.2013 10:29
Лев Просвірнін, якого судять за обвинуваченням у пособництві «дніпропетровським терористам» заявив, що явку із повинною він писав під тиском та під диктовку слідчих. Про це він повідомив, даючи покази в суді 12 лютого.

Згідно закону, явка з повинною складається добровільно особою, яка зізнається у скоєнні злочину. За словами Просвірніна, у своїй явці він вказав, що не брав участі ні у пособництві, ні у терактах. Підсудний повідомив, що текст явки склали самі слідчі і під тиском змусили його переписати документ. Таким чином він нібито зізнався, що був обізнаний про підготовку терактів Віктором Сукачовим та Віталієм Федоряком.

«Я ніколи не здійснював перевозку бомб чи вибухових речовин, я ніколи не знав про те, що Сукачов і Федоряк чи інші особи ведуть якусь протиправну діяльність чи планують здійснити теракти», - заявив у суді Лев Просвірнін.

«Я сподівався, що СБУ в усьому розбереться, мене звільнять, і цей жах припиниться», - додав він.

Крім обізнаності у підготовці терактів, за версією обвинувачення, Просвірнін купив стартовий пакет, з номера якого потім здійснювалася переписка з органам влади щодо отримання грошей за припинення вибухів.

Сам підсудний називає це домислами слідства. За його словами, він зустрів свого сусіда Віктора Сукачова у центрі Дніпропетровська, коли той купував стартовий пакет, і позичив йому двадцять гривень, що складало вартість цього стартового пакету.

Просвірнін також заявив, що слідство не перевірило його алібі та не долучило до речових доказів його персональні речі, зокрема комп'ютер, де містяться підтвердження його невинуватості. Про зникнення доказів непричетності Просвірніна до терактів раніше заявляли і його адвокати.

14 лютого в Індустріальному суді Дніпропетровська продовжать слухати «справу терористів». Суд має оголошувати протоколи допитів Просвірніна під час досудового слідства, що містять розбіжності із тим, що він заявляє у суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...