App Store Google Play

Обвинувачений у терактах каже, що обмовив себе під тиском слідчих

13.02.2013 10:29
Лев Просвірнін, якого судять за обвинуваченням у пособництві «дніпропетровським терористам» заявив, що явку із повинною він писав під тиском та під диктовку слідчих. Про це він повідомив, даючи покази в суді 12 лютого.

Згідно закону, явка з повинною складається добровільно особою, яка зізнається у скоєнні злочину. За словами Просвірніна, у своїй явці він вказав, що не брав участі ні у пособництві, ні у терактах. Підсудний повідомив, що текст явки склали самі слідчі і під тиском змусили його переписати документ. Таким чином він нібито зізнався, що був обізнаний про підготовку терактів Віктором Сукачовим та Віталієм Федоряком.

«Я ніколи не здійснював перевозку бомб чи вибухових речовин, я ніколи не знав про те, що Сукачов і Федоряк чи інші особи ведуть якусь протиправну діяльність чи планують здійснити теракти», - заявив у суді Лев Просвірнін.

«Я сподівався, що СБУ в усьому розбереться, мене звільнять, і цей жах припиниться», - додав він.

Крім обізнаності у підготовці терактів, за версією обвинувачення, Просвірнін купив стартовий пакет, з номера якого потім здійснювалася переписка з органам влади щодо отримання грошей за припинення вибухів.

Сам підсудний називає це домислами слідства. За його словами, він зустрів свого сусіда Віктора Сукачова у центрі Дніпропетровська, коли той купував стартовий пакет, і позичив йому двадцять гривень, що складало вартість цього стартового пакету.

Просвірнін також заявив, що слідство не перевірило його алібі та не долучило до речових доказів його персональні речі, зокрема комп'ютер, де містяться підтвердження його невинуватості. Про зникнення доказів непричетності Просвірніна до терактів раніше заявляли і його адвокати.

14 лютого в Індустріальному суді Дніпропетровська продовжать слухати «справу терористів». Суд має оголошувати протоколи допитів Просвірніна під час досудового слідства, що містять розбіжності із тим, що він заявляє у суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...