App Store Google Play

Обвинувачений у терактах каже, що обмовив себе під тиском слідчих

13.02.2013 10:29
Лев Просвірнін, якого судять за обвинуваченням у пособництві «дніпропетровським терористам» заявив, що явку із повинною він писав під тиском та під диктовку слідчих. Про це він повідомив, даючи покази в суді 12 лютого.

Згідно закону, явка з повинною складається добровільно особою, яка зізнається у скоєнні злочину. За словами Просвірніна, у своїй явці він вказав, що не брав участі ні у пособництві, ні у терактах. Підсудний повідомив, що текст явки склали самі слідчі і під тиском змусили його переписати документ. Таким чином він нібито зізнався, що був обізнаний про підготовку терактів Віктором Сукачовим та Віталієм Федоряком.

«Я ніколи не здійснював перевозку бомб чи вибухових речовин, я ніколи не знав про те, що Сукачов і Федоряк чи інші особи ведуть якусь протиправну діяльність чи планують здійснити теракти», - заявив у суді Лев Просвірнін.

«Я сподівався, що СБУ в усьому розбереться, мене звільнять, і цей жах припиниться», - додав він.

Крім обізнаності у підготовці терактів, за версією обвинувачення, Просвірнін купив стартовий пакет, з номера якого потім здійснювалася переписка з органам влади щодо отримання грошей за припинення вибухів.

Сам підсудний називає це домислами слідства. За його словами, він зустрів свого сусіда Віктора Сукачова у центрі Дніпропетровська, коли той купував стартовий пакет, і позичив йому двадцять гривень, що складало вартість цього стартового пакету.

Просвірнін також заявив, що слідство не перевірило його алібі та не долучило до речових доказів його персональні речі, зокрема комп'ютер, де містяться підтвердження його невинуватості. Про зникнення доказів непричетності Просвірніна до терактів раніше заявляли і його адвокати.

14 лютого в Індустріальному суді Дніпропетровська продовжать слухати «справу терористів». Суд має оголошувати протоколи допитів Просвірніна під час досудового слідства, що містять розбіжності із тим, що він заявляє у суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...