App Store Google Play

Конкурс до ради - 14 осіб на крісло

13.02.2013 16:53

На шість вакантних місць в обласній раді претендують 55 кандидатів. Без представника нині залишились округи №2 - правобережна частина Дніпропетровська крім Ленінського району - там на підвищення до ВР пішов Ігор Циркін; №4 - Кривий Ріг - обраний там Юрій Любоненко також перейшов до вищої за статусом ради; округ № 23 - Синельникове - в нардепи обрався Олександр Момот;  округ №26 - Тернівка - раніше її представляв також вже нардеп Артур Мартовицький; округ №32 - Верхньодніпровський район - Віктор Бутківський теж надав перевагу ВР; та нарешті округ № 63 - Томаківський район - це єдиний округ, в якому депутат не пішов на підвищення, восени обраний на чергових виборах Анатолій Скорук загинув в ДТП.

В міську раду обласного центра конкурс ще вищий - 14 претендентів на єдине вільне крісло.  Тепле місце в міській раді звільнив Яків Безбах, який обійшов Анатолія Крупського на виборах до Верховної Ради.

Наразі кандидати активно проводять агітацію, реєструють довірених осіб та спостерігачів. Реєстрація останніх триватиме до 25 лютого, тож бажаючі підтримати свого кандидата мають змогу подати документи у відповідності до Закону про вибори.

Об'єднана опозиція, нагадаємо, узгодила кандидатів, аби не розпорошувати голоси виборців, ще на початку лютого.

Так, в окрузі №2 до обласної ради балотуватиметься свободівець Андрій Денисенко. Ще один націоналіст - Микола Кузьменко - штурмуватиме раду з Томаківського району, 63 округу.

«УДАР» висунув своїх кандидатів в 26 та 32 округах (Тернівка та Верхньодніпровський район): Євгена Бондаря та Олександра Мамрича.

Батьківщина» висуватиме своїх кандидатів у Синельниковому та у Кривому Розі. В 23 окрузі вирвати перемогу спробує Сергій Довгаль, а у 4 - В'ячеслав Усенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...