App Store Google Play

Конкурс до ради - 14 осіб на крісло

13.02.2013 16:53

На шість вакантних місць в обласній раді претендують 55 кандидатів. Без представника нині залишились округи №2 - правобережна частина Дніпропетровська крім Ленінського району - там на підвищення до ВР пішов Ігор Циркін; №4 - Кривий Ріг - обраний там Юрій Любоненко також перейшов до вищої за статусом ради; округ № 23 - Синельникове - в нардепи обрався Олександр Момот;  округ №26 - Тернівка - раніше її представляв також вже нардеп Артур Мартовицький; округ №32 - Верхньодніпровський район - Віктор Бутківський теж надав перевагу ВР; та нарешті округ № 63 - Томаківський район - це єдиний округ, в якому депутат не пішов на підвищення, восени обраний на чергових виборах Анатолій Скорук загинув в ДТП.

В міську раду обласного центра конкурс ще вищий - 14 претендентів на єдине вільне крісло.  Тепле місце в міській раді звільнив Яків Безбах, який обійшов Анатолія Крупського на виборах до Верховної Ради.

Наразі кандидати активно проводять агітацію, реєструють довірених осіб та спостерігачів. Реєстрація останніх триватиме до 25 лютого, тож бажаючі підтримати свого кандидата мають змогу подати документи у відповідності до Закону про вибори.

Об'єднана опозиція, нагадаємо, узгодила кандидатів, аби не розпорошувати голоси виборців, ще на початку лютого.

Так, в окрузі №2 до обласної ради балотуватиметься свободівець Андрій Денисенко. Ще один націоналіст - Микола Кузьменко - штурмуватиме раду з Томаківського району, 63 округу.

«УДАР» висунув своїх кандидатів в 26 та 32 округах (Тернівка та Верхньодніпровський район): Євгена Бондаря та Олександра Мамрича.

Батьківщина» висуватиме своїх кандидатів у Синельниковому та у Кривому Розі. В 23 окрузі вирвати перемогу спробує Сергій Довгаль, а у 4 - В'ячеслав Усенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...