App Store Google Play

Старшокласники зламали хребет підлітку через картку інтернету

12.02.2013 08:53

Переломом хребта для школяра закінчилося з'ясування стосунків між підлітками у Дніпропетровську.

Місяць у ліжку, три - у корсеті і щонайменше півроку лікувальної фізкультури чекає на 13-річного підлітка, у якого медики діагностували компресійний перелом хребта. Якщо рекомендації лікарів будуть виконані, то дитину чекає повне одужання.

Хлопець розповів, що дорогою додому, він з однокласником сперечався щодо картки безлімітного Інтернету. Хотів скачати гру, а товариш, якому належала картка, думав її забрати.

По дорозі їм зустрілися троє восьмикласників, які відразу втрутилися в суперечку. Свідками підліткової бійки стали кілька дорослих, які розборонили хлопців та викликали "швидку".

Про наслідки їхніх "розборів" восьмикласники дізнались увечері того самого дня від слідчого. Правоохоронців, батьків та вчителів вони переконують, що дитину травмували ненавмисно, мовляв, заступилися за іншого хлопчика. Їхні слова підтверджує і хлопець, якому належала ця "картка розбрату". А його рідні додають, що потерпілого не раз помічали у провокуванні конфліктів.

У школі те, що сталося, вважають нещасним випадком. Адже досі претензій до жодного учасника цієї історії вчителі не мали. Чи це був нещасний випадок, свідома провокація чи навмисна жорстокість - відповідь шукають правоохоронці.

За фактом завдання тілесних ушкоджень відкрили кримінальне провадження. Оскільки діти не досягли віку кримінальної відповідальності, то за них штрафом будуть відповідати батьки. До покарання, передбаченого законом, батьки потерпілого хлопця додають ще і свої вимоги. Вони хочуть, щоби до повернення їхнього сина до школи, трьох його кривдників перевели до іншої.

 "ТСН"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...