App Store Google Play

Ще один "терорист" подав до суду на Перший національний

12.02.2013 15:18
Підозрюваний у скоєнні терактів в Дніпропетровську у квітні 2012 року Лев Просвірнін подав позов про захист честі проти Першого національного телеканалу за фільм "Адов ад".

Як повідомила адвокат Просвірніна Інна Михалевич, позовна заява, до якої додано 15 документів, подано в понеділок в Шевченківський суд Києва.

"Рішення про попереднє слухання справи має відбутися в найближчі два тижні", - зазначила адвокат.

Відповідачами виступають Перший національний канал і компанія виробник фільму ТОВ "Телекомпанія - ВТВ".

У позовній заяві Просвірнін просить суд визнати інформацію, поширену про нього у фільмі "Адов ад" недостовірною, і такою, що принижує його честь і гідність, зобов'язати НТКУ спростувати цю інформацію, і відшкодувати моральну шкоду в розмірі 50 тисяч гривень.

Просвірнін в позові зазначає, що у фільмі були використані фотографії і матеріали, які знаходилися у нього на комп'ютері, і були вилучені правоохоронцями під час обшуку. Дозволу на публікацію цих матеріалів він не давав.

"В оприлюдненому фільмі журналіст безпідставно називає Просвірніна "терористом", а саме зазначає, що ".. терорист намагався заробити на захисті від власних вибухів".

Нагадаємо, що, 18, 20 жовтня в ефірі Першого національного вийшов фільм "Адов ад", створений студією ТОВ "Телекомпанія-ВТВ".

22 жовтня підозрюваний у скоєнні терористичних актів у Дніпропетровську Дмитро Рева подав до Шевченківського суду позов до НТКУ та компанії-виробнику фільму про захист честі і гідності та спростування інформації, яку містить зазначений фільм.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...