App Store Google Play

Комунальники сховали прокуратуру від пікету на захист Дмитра Реви

12.02.2013 17:44
Понад півсотні дніпропетровців провели пікет біля будівлі прокуратури Дніпропетровської області 12 лютого. Родичі та друзі Дмитра Реви вимагали звільнити його з-під варти та покарати осіб, що фабрикували докази його причетності до терактів. До акції долучилися активісти низки громадських та політичних організацій. Мітингувальники переконані - матеріали справи доводять невинуватість Дмитра.

Прокурорів з самого ранку від пікету ховала комунальна техніка, а прохід біля будівлі обмежили червоно-білою стрічкою. Комунальники «вирішили» одночасно і підпиляти гілки дерев, і позамінювати лампочки. При чому виглядала ця техніка, як декорації-барикади, адже заміні пари лампочок та спилянню кількох гілок комунальники присвятили майже весь свій робочий день.

Через техніку, яка стояла на проїжджій частині біля прокуратури по проспекту Карла Маркса утворилася тягнучка. Пішоходи, аби обійти обгороджену стрічкою частину тротуару, були змушені виходити на дорогу, оскільки тротуар біля прокуратури був обнесений стрічкою. Це привертало ще більшу увагу тисяч людей, що проходили та проїжджали повз пікетувальників.

Сестра і адвокат Дмитра Реви Оксана Томчук під час пікету наголосила, що попри наявність доказів невинуватості її брата, його продовжують тримати за гратами. Вона вказала, що на доручення слідства СБУ надавала довідки, що причетності Реви до терактів не встановлено.

«На сьогодні це не є справа, яка стосується тільки особисто мене чи мого брата. Це справа, яка демонструє повну зухвалість псевдо-правоохоронних органів і повне безпринципне ставлення до громадян цієї країни. Людина, стосовно якої немає жодних доказів причетності, і є безліч доказів непричетності до цієї справи, понад 8 місяців перебуває за ґратами», - заявила Оксана Томчук.

Понад три місяці прокуратура не реагує на заяви Дмитра Реви про злочин проти нього - фальсифікацію доказів кримінальної справи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....