App Store Google Play

Комунальники сховали прокуратуру від пікету на захист Дмитра Реви

12.02.2013 17:44
Понад півсотні дніпропетровців провели пікет біля будівлі прокуратури Дніпропетровської області 12 лютого. Родичі та друзі Дмитра Реви вимагали звільнити його з-під варти та покарати осіб, що фабрикували докази його причетності до терактів. До акції долучилися активісти низки громадських та політичних організацій. Мітингувальники переконані - матеріали справи доводять невинуватість Дмитра.

Прокурорів з самого ранку від пікету ховала комунальна техніка, а прохід біля будівлі обмежили червоно-білою стрічкою. Комунальники «вирішили» одночасно і підпиляти гілки дерев, і позамінювати лампочки. При чому виглядала ця техніка, як декорації-барикади, адже заміні пари лампочок та спилянню кількох гілок комунальники присвятили майже весь свій робочий день.

Через техніку, яка стояла на проїжджій частині біля прокуратури по проспекту Карла Маркса утворилася тягнучка. Пішоходи, аби обійти обгороджену стрічкою частину тротуару, були змушені виходити на дорогу, оскільки тротуар біля прокуратури був обнесений стрічкою. Це привертало ще більшу увагу тисяч людей, що проходили та проїжджали повз пікетувальників.

Сестра і адвокат Дмитра Реви Оксана Томчук під час пікету наголосила, що попри наявність доказів невинуватості її брата, його продовжують тримати за гратами. Вона вказала, що на доручення слідства СБУ надавала довідки, що причетності Реви до терактів не встановлено.

«На сьогодні це не є справа, яка стосується тільки особисто мене чи мого брата. Це справа, яка демонструє повну зухвалість псевдо-правоохоронних органів і повне безпринципне ставлення до громадян цієї країни. Людина, стосовно якої немає жодних доказів причетності, і є безліч доказів непричетності до цієї справи, понад 8 місяців перебуває за ґратами», - заявила Оксана Томчук.

Понад три місяці прокуратура не реагує на заяви Дмитра Реви про злочин проти нього - фальсифікацію доказів кримінальної справи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...