App Store Google Play

Навчальний рік закінчиться 24 травня

11.02.2013 14:11

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту затвердило порядок закінчення навчального року й проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах.

У цьому навчальному році заняття в школах завершуються 24 травня (25 травня для шкіл, що працюють за шестиденним робочим тижнем). У цей день проводиться свято "Останній дзвінок".

Навчальні екскурсії й навчальна практика учнів буде проводитися в 1-4 класах (27-30 травня), в 5-8 і 10 класах (27 травня - 7 червня).

У 4 класах державна підсумкова атестація буде проводитися з 13 по 21 травня з української мови й читання, математики. У 9 класах державна підсумкова атестація буде проводитися з 28 травня по 11 червня з 5 предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмету на вибір навчального закладу.

У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом на вибір може бути те, що вивчалося поглиблено.

Диктант для випускників 9-х класів буде проведено 31 травня. Завдання буде оголошене в день проведення атестації по телебаченню і радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за узгодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація для випускників 11 класів проводиться з 27 по 31 травня з 3 предметів у писемній формі за збірниками завдань. 27 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови, а завдання буде оголошене в день проведення атестації по телебаченню і радіо.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...