App Store Google Play

УМ висунув на довибори в Дніпропетровську і області своїх кандидатів

07.02.2013 10:11

Політична партія «Україна Майбутнього» висунула своїх кандидатів на довибори в Дніпропетровській обласній та міській радах.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної організації УМ Сергій Жуков.

«Ми висунули своїх кандидатів на всі округи в області, де проходитимуть довибори», - заявив Жуков.

За його словами, це дасть реальну альтернативу виборцям.

«Ми зобов'язані брати участь у цій виборчій кампанії, щоб дати реальну альтернативу людям, які не хочуть вибирати Партію регіонів, псевооппозіціонеров або просто любителів поговорити на провокаційні теми», - продовжив він.

«Я впевнений, що для мислячих людей вибір «України Майбутнього» - це вибір здорового глузду, і це очевидно», - підсумував голова обласної організації УМ.

Кандидатами від політичної партії «Україна Майбутнього» ОВК зареєстровані: Кирило Захаров (округ № 2, м. Дніпропетровськ), Олег Бусень (округ № 4, м. Кривий Ріг), Олена Данцева (округ № 23, м. Синельникове), Дмитро Бедін (округ № 26, м. Тернівка), Дмитро Чорний (округ № 32, Верхньодніпровський район), Денис Денисенко (округ № 63, Томаківський район).

По міському округу № 24, замість вибулого до ВР Якова Безбаха, УМ буде представляти Денис Харитонов.

Нагадаємо, довибори відбудуться 3 березня, на яких повинні бути обрані депутати-мажоритарники, замість вибулих 6 депутатів з Дніпропетровської обласної ради і 1 депутата міської ради.

Нагадаємо, що раніше Об'єднана опозиція «Батьківщина», «Свобода» та «УДАР» розподілили між собою округи і визначилися з кандидатами у місцеві ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...