App Store Google Play

Вчителька довела другокласницю до того, що та упісялася біля дошки

06.02.2013 10:35
В одній з найкращих шкіл Дніпропетровська вчителька влаштувала психологічне катування семирічних учнів, ображала та не пускала їх до вбиральні.

Це стверджують батьки, що вже забрали дітей зі школи та звернулися до прокуратури із вимогою покарати педагога, йдеться у сюжеті ТСН.

Так, на останньому уроці у другому класі школярка чотири рази просилася до вбиральні, але щоразу вчителька їй відмовляла. Семирічна дівчинка поскаржилася, що педагог глузувала з неї на очах у всього класу.

"Говорила: тобі треба памперси носити. І ще обзивала дурепою і всякими такими лайливими словами. Я не втрималася і біля її столу, біля дошки упісялася", - зізналася дівчинка.

Мама дівчинки Тетяна каже, що вчителька влаштувала її дитині справжній терор, коли батьки відмовилися платити за приватну групу подовженого дня. Педагог влаштувала її у сусідній автошколі і просила 800 гривень на місяць за кожну дитину.

"Одного разу, коли я запізнилася забрати дитину буквально на 5 хвилин, я виявила свою дитину одну на вулиці без викладача. Просто вона її залишила і пішла. Ми вирішили піти з продльонки, і практично моментально оцінки наші погіршилися, почалися причіпки", - скаржиться мама другокласниці.

Сама вчителька Наталя Зданевич своєї провини не визнає. Каже, що лише допомагала учениці краще вчитися, а конфлікт - вигаданий.

Однак Тетяну підтримують і батьки інших учнів класу. Деякі з них вже забрали дітей з цієї школи, хтось досі водить дитину до психолога. Врешті у класі залишилося лише 16 учнів, хоча в паралельному, у іншого вчителя, - більше тридцяти.

У школі визнають, що торік уже розбирали поведінку вчителя, і вона пообіцяла виправитися. А про приватний продовжений день, кажуть завучі, вперше чують. Адже у школі є державна група подовженого дня, де працює вихователь, який отримує зарплату від держави.

Керівництво школи та місцеве управління освіти вже розпочали перевірку.

Батьки дівчинки тим часом звернулися в прокуратуру, а вчителька написала заяву до міліції на батьків - за погрози на її адресу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...