App Store Google Play

Вчителька довела другокласницю до того, що та упісялася біля дошки

06.02.2013 10:35
В одній з найкращих шкіл Дніпропетровська вчителька влаштувала психологічне катування семирічних учнів, ображала та не пускала їх до вбиральні.

Це стверджують батьки, що вже забрали дітей зі школи та звернулися до прокуратури із вимогою покарати педагога, йдеться у сюжеті ТСН.

Так, на останньому уроці у другому класі школярка чотири рази просилася до вбиральні, але щоразу вчителька їй відмовляла. Семирічна дівчинка поскаржилася, що педагог глузувала з неї на очах у всього класу.

"Говорила: тобі треба памперси носити. І ще обзивала дурепою і всякими такими лайливими словами. Я не втрималася і біля її столу, біля дошки упісялася", - зізналася дівчинка.

Мама дівчинки Тетяна каже, що вчителька влаштувала її дитині справжній терор, коли батьки відмовилися платити за приватну групу подовженого дня. Педагог влаштувала її у сусідній автошколі і просила 800 гривень на місяць за кожну дитину.

"Одного разу, коли я запізнилася забрати дитину буквально на 5 хвилин, я виявила свою дитину одну на вулиці без викладача. Просто вона її залишила і пішла. Ми вирішили піти з продльонки, і практично моментально оцінки наші погіршилися, почалися причіпки", - скаржиться мама другокласниці.

Сама вчителька Наталя Зданевич своєї провини не визнає. Каже, що лише допомагала учениці краще вчитися, а конфлікт - вигаданий.

Однак Тетяну підтримують і батьки інших учнів класу. Деякі з них вже забрали дітей з цієї школи, хтось досі водить дитину до психолога. Врешті у класі залишилося лише 16 учнів, хоча в паралельному, у іншого вчителя, - більше тридцяти.

У школі визнають, що торік уже розбирали поведінку вчителя, і вона пообіцяла виправитися. А про приватний продовжений день, кажуть завучі, вперше чують. Адже у школі є державна група подовженого дня, де працює вихователь, який отримує зарплату від держави.

Керівництво школи та місцеве управління освіти вже розпочали перевірку.

Батьки дівчинки тим часом звернулися в прокуратуру, а вчителька написала заяву до міліції на батьків - за погрози на її адресу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...