App Store Google Play

Мірошніченко зацікавився зарплатою Рамоса

06.02.2013 14:00

Ігор Мірошниченко наслав депутатський запит до Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка щодо проведення перевірки та надання інформації про сплату податків і зборів з доходів гравців та тренерів українських клубів.

Зокрема, йдеться про клуби "Арсенал" (Київ), "Шахтар" (Донецьк), "Дніпро" (Дніпропетровськ), "Металіст" (Харків) та "Динамо" (Київ), повідомляється у прес-службі "Свободи".

У політичній силі вважають, що частина спортсменів за непрозорими схемами отримують зарплату в українському спорті, особливо це стосується іноземців. Саме тому Мірошниченко звернувся до Міністерства доходів і зборів, аби з‘ясувати, чи отримує Державний бюджет України в повному обсязі податки з величезних, на думку депутата, зарплат футболістів.

"Упродовж січня 2013 року президент футбольного клубу "Арсенал" (Київ) Вадим Рабінович, а також головний тренер цього клубу Юрій Бакалов неодноразово у пресі оприлюднювали розміри заробітних плат футболістів своєї команди на рівні 30-40-50 тисяч євро на місяць. З повідомлень у пресі, які неодноразово тиражувалися в газетах та на сторінках інтернет-видань, заробітна плата головного тренера ФК "Дніпро" (Дніпропетровськ) Хуанде Рамоса (громадянина Іспанії) складає 5 мільйонів євро на рік. За інформацією з тих же джерел, головний тренер ФК "Шахтар" Донецьк Мірча Луческу (громадянин Румунії) отримує 3 мільйони євро на рік. Це великі суми, і я впевнений, що ці суми не декларували, а податки до бюджету не було сплачено", - зазначив свободівець.

Також він повідомив, що після отримання відповіді на запит буде звертатися до Генеральної прокуратури для розслідування, за наявних підстав, фактів ухилянь від сплати податків.

"Також на законодавчому рівні найближчим часом запропоную законопроект, який закриє прогалини, що є в податковому законодавстві", - підсумував нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...