App Store Google Play

Мірошніченко зацікавився зарплатою Рамоса

06.02.2013 14:00

Ігор Мірошниченко наслав депутатський запит до Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка щодо проведення перевірки та надання інформації про сплату податків і зборів з доходів гравців та тренерів українських клубів.

Зокрема, йдеться про клуби "Арсенал" (Київ), "Шахтар" (Донецьк), "Дніпро" (Дніпропетровськ), "Металіст" (Харків) та "Динамо" (Київ), повідомляється у прес-службі "Свободи".

У політичній силі вважають, що частина спортсменів за непрозорими схемами отримують зарплату в українському спорті, особливо це стосується іноземців. Саме тому Мірошниченко звернувся до Міністерства доходів і зборів, аби з‘ясувати, чи отримує Державний бюджет України в повному обсязі податки з величезних, на думку депутата, зарплат футболістів.

"Упродовж січня 2013 року президент футбольного клубу "Арсенал" (Київ) Вадим Рабінович, а також головний тренер цього клубу Юрій Бакалов неодноразово у пресі оприлюднювали розміри заробітних плат футболістів своєї команди на рівні 30-40-50 тисяч євро на місяць. З повідомлень у пресі, які неодноразово тиражувалися в газетах та на сторінках інтернет-видань, заробітна плата головного тренера ФК "Дніпро" (Дніпропетровськ) Хуанде Рамоса (громадянина Іспанії) складає 5 мільйонів євро на рік. За інформацією з тих же джерел, головний тренер ФК "Шахтар" Донецьк Мірча Луческу (громадянин Румунії) отримує 3 мільйони євро на рік. Це великі суми, і я впевнений, що ці суми не декларували, а податки до бюджету не було сплачено", - зазначив свободівець.

Також він повідомив, що після отримання відповіді на запит буде звертатися до Генеральної прокуратури для розслідування, за наявних підстав, фактів ухилянь від сплати податків.

"Також на законодавчому рівні найближчим часом запропоную законопроект, який закриє прогалини, що є в податковому законодавстві", - підсумував нардеп.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...