App Store Google Play

Дума про самогубство нації і телевбивць (з елементами еротики!)

06.02.2013 09:33

Ми маліємо, міліємо, лінивіємо? Отже, - ми зникаємо?

Чи це так тільки здається? Чи це тільки викривлені дзеркала-генератори зла наших телеЗМІ наполегливо внушають нам, що ми - якщо не мерці, то вже якісь безвольні, невибагливі "подлії раби" без своєї гідності, мови, пам'яті, героїв, варті лиш визиску, здатні лиш на слащаве багно телеразвлєкухи, не спроможні на повноцінне життя, а тим більше - на опір.

Вказані складові національної сутності людини і народу - це матричні рушії їхнього розвитку. І людини, і народу!

Втрачаючи їх - національні мову, гідність, пам'ять, культуру, традиції, патріотизм, народ втрачається назавжди. Для самого себе, людства, всесвіту, припиняючи власну суб'єктність у вселюдській еволюції. Такий народ стає безформенною масою, яка втратила життєву силу, смисл свого існування, вибуваючи з природнього шляху прогресу.

А така людина - позбавляється матричних соціально-психологічних систем механізмів власного розвитку, примітивіючи почуттями, потребами, вчинками.

Ваш автор якось уже зачіпав тему тяжкого гріха самогубства нації. Нашої нації, братове!

У криміналістиці є поняття "свідок", "співучасник", "виконавець злочину". Пасивний спостерігач злочину - також злочинець. Про тих, хто мовчки чухає лоби і думає, що, може, так і треба, казав ще наш Пророк.

А ще є поняття "доведення до самогубства". Давайте поговоримо і про це.

Психолого-педагогічна наука каже, що є три фактори формування людини - 1) спадковість, 2) вплив навколишнього середовища як довільний процес і 3) виховання як процес зумисне організований.

Над спадковістю і генофондом українців ґрунтовно попрацювало геноцидне 20-те сторіччя. Оптимісти скажуть, що, мовляв, як нас не знищували, не русифікували, але ми - живі, незнищенні, нескорені тощо.

- Але тоді не було УТ-1, "Інтера", ТЕТу! - може відповісти скептик-песиміст. А саме воно, ТБ, здійснює до 80% впливу (і довільного, і організованого) на формування сучасної молоді, кажуть соціологи.

Ми є суттю того, кого (і що) слухаємо, з ким спілкуємося, чим цікавимося і чого потребуємо. Жодна людина, жодна подія в житті кожного з нас не трапляється даремно чи випадково...

Ми регулярно чуємо зі ЗМІ про шкоду інтернету. Ось і на останніх планових батьківських зборах у всіх класах директивно обговорювали з батьками цю тему. В кінці лекції я поцікавився, чи планують педагоги також обговорити непорівняно більшу шкоду від сучасного телебачення та його роль у всезагальному оскотенінні людини і суспільства.

Підтримка інших колег-батьків була несподівано бурхлива і одностайна: як воно всіх дістало, це наше ТБ!

Але чому мовчать наші "комісії по моралі", вожді, депутати, політолухи? Штатні і позаштатні моральні авторитети? - Комусь не до того, хтось втомився, той злякався (не пустять на ТБ!), інший чекає гонорару чи ґранту... А більшість і самі беруть в цьому участь.

І все ж: чому ми так багато чуємо про шкоду інтернету, і так мало - про шкоду від ТБ? На мою думку, - тому, що інтернетом значною мірою керуємо ми, а телебаченням - вони.

Тому що в українському інтернеті є свобода вибору і те, що так ретельно зачищається на ТБ: українські цінності, дух і духовність, боротьба - все те, що робить людину сильною, вільною, свідомою, здатною на вибір і опір.

Тому що бидло-ТБ - найефективніший засіб формування бидло-спільноти з метою найефективнішої її експлуатації бидло-"елітою"! Це стратегічно.

А тактично - бидло-"еліта" робить собі і "насєлєнію" таке ТБ, на фоні якого вона має виглядати менш огидно: вас знуджує від чєчєтових-януковичів? - Смотрітє ящік, там ще хуже!

Вам мало української мови? - Так на ТБ (думай - в жизні!) її взагалі вже пошті нема!

Ви не задоволені брудом, брехнею, хамством, примітивізмом, свавіллям, бандитизмом у державі, вас обурює все це лайно? - А ви шо, нє смотрєлі кіно?!..

Чєво? - озветься опонент, тащащійся від нашого тєліка. Тому зараз, друзі, мусимо трішки покопирсатися у баговинні фактажу. Процедура малонатхненна, але - мусимо...

Як і передбачалося, впєрєді планєти всєй по темпах і обсягах, засобах і методах бидлізації населення шагає доблесне УТ-1 - кадри рєшают... З доставкою в душу!

Влада перетворила УТ-1 на такого-собі придворного блазня, який має відволікати нас від її ідіотизму і мародерства. Круглодобові, ретельно зачищені від української культури, совкові гумористи, постсовкові російські "жизнєнні" телесеріали, концерти, шоу, "правильні" новини й інформ-повідомлення про покращення і т. д. і т. п. - знаєте, що все це поєднує? Вірно, - це телемісиво покликане відучити людину мислити, сумніватися, навіть запитувати - всі отвєти вже готові, хавай, народ!

Потішно виглядає лохотрон Шустера: серед кільканадцяти давнообридлих телерил, що роками стрибають з ток-шоу на ток-шоу, виділяється широковідомий, глибоконародний, високоідейний, регулярнопосланий але й регулярнозновузапрошений Ляшко - хай у насєлєнія програмується мнєніє, що головним опозиціонером і українофілом може бути тільки така клоуноподібна істота.

Але ще смішніше спостерігати, як господар цього шоу наполегливо монтує культ власної особи, рядить себе на головного моралізатора-напучувача-судді всього прогресивного українства...

Людина, яка не жила в СРСР, але надивилася УТ-1 (а також Ентер-фільм і не тільки), не може не стати фанатом-шахідом комунізму, КПУ і лічно пана Симоненка - лавина майстерно змонтованих радянських агітфільмів 1920-80-х років задурманила б навіть Геббельса з Труменом!

Не відстають і інші суб'єкти телеящика. Немає сенсу вичленяти якісь окремі телеканали, бо "на гора" видається одноманітне місиво морального порожняка, змонтованого, здається, в одному телецеху.

Якщо це талант-шоу (будь-яке!), то суддями-вчителями мають бути особи, талант і рівень культури яких вельми сумнівні. Чи може, наприклад, когось навчити співати Свєта Лобода? А чого може навчити талановиту дитину бридка особа гомосексуальної зовнішності й манер?

Але саме такі персони обираються в телевізор насаджувати свої стандарти нам і нашим дітям. Скільки юних талановитих душ і доль скалічать (і вже покалічили!) такі кілер-продюсери!!!

Вам конче закортіло підглянути, як фермер обирає собі жінку? Підглядайте, медитуйте, але при цьому мусите затямити, що вже навіть уважающій сєб'я селюк, шоби понравицця уважающій сєб'я дєвушкі, має розговарювати на російському язиці, ну, принаймні на тому жалібному його подобію, яке ми чуємо від ліричних героїв подібних примітивних передач.

Взагалі, мрійливі домогосподарки всіх вікових груп і зачісок є, мабуть, головною цільовою аудиторією української телевізії. Ну, як тут не експлуатнути схильність цієї чисельної когорти до заздрісних пліток, прискіпливого обмєну мнєніями, спогадів чи фантазій (залежно від віку і досвіду)!

"Плюси" явили їм (і нам) суперпопулярне видиво про різні весілля, пардон, - свадьби. Але фокус душекаліцтва в цьому шоу розміщений не на самих гулянках, а на процедурі обсуждєній і оцінок нареченими свадьб своїх конкуренток. Скільки чорної заздрості, недоброзичливості, жлобства, нещирості виливається з їхніх уст. В мозок і душі кожного з нас!

Ну, і, звичайно ж, українською тут спілкуються хіба лиш в глибокогуцульських селах...

О, ТСН! Аналізувати це депресивне скупчення чорнухи про вбивства, збочення і т. д. не буду. Лиш запитаю: таке маніакальне наповнення колись респектабельної телеслужби - виплід персональних вад психіки її творців чи своєрідний протест проти, так скать, злочинного режиму?

"95 квартал". Ці хлопці, безумовно, навчилися хвацько кривлятися під люмпен-політиків, алкашів, а особливо - дурних хахлів... Зрештою, "дурне діло - не хитре". Чувакам - добрі гроші, глядачам - регулярні ін'єкції україноциду. Їхній "худрук" на цьому ділі вже стає головним теледілком нації. Такі ниньча в почотє. І в ціні!

Зрештою, ще Чехов казав, що у плебсу завжди найпопулярнішою була пошлість.

Коли вже буде еротика? - запитає нетерплячий читач. - Зараз! Приготуйтесь.

Я відносно недавно натрапив на цей конвеєр розтління наших дітей. Бо, як і Ви, з 17-ї до 18-ї ще працюю. А наші діти в цей час уже прийшли зі школи і відпочивають. Перед "ящиком"!

Цим і користується спритний ТЕТ! Отже, тайком від нас, цей канальчик вирішив, що саме він має навчити наших діток соврем'єнних стандартів соврем'єнного сексу: вибору партнерів, флірту, обмацувань, вицільовувань в засос, знімань ліфчиків у басейні, ну, і ... того, шо після етого ... На першому-другому ж свіданії!

Якось невдобно мені тут все Вам розповідати, зніяковів Ваш автор. Правда, Ви також не знаєте про цей 40-хвилинний сексінструктаж?

Та ні, я зовсім не проти, так шоб опше вже... Еротика - річ прогресивна, життєрадісна і життєтворча. Але чомусь мені зовсім не хочеться, щоб моя доня вважала нормою злягатися з першим-ліпшим самцем (вірніше - з двома - по черзі, як вчить її ТЕТ) на першій-другій зустрічі з ними. А Вам?

Думаєте, я перебільшую? Я би теж не повірив. А може, наші сумніви розсудять "моральні комісії"? Чи вони тільки в "Ну, погоді!" знаходять аморалку?

Ледь не забув! Як там із мовою? - Та так, як і всюди на ТБ: рідкісних україномовних виганяють!

Що, досить на перший раз?

Досить! Завершуючи цей текст, хочу вказати на тих, хто навіть в цьому телезгвалтуванні нації не втрачає гідності і повнить свою місію.

Захоплююся добротними програмами і доброю українською енергетикою Наталки Фіцич.

Заряджає порох духу Андрій Охримович. Сильно працює Ромко Чайка. На 5-му каналі. Дивіться!

Тримається "Культура". Ще віє благодаттю "Глас". Не здається ТВі. Так тримати, "Малятко". Підтримуймо!

Слава Богу, багато вас, братове, хто не за гонорар чи місце в клітці-годівниці рятує свій народ від звиродніння-самогубства, до якого доводять його нинішні телевбивці.

Воздасться всім.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...