App Store Google Play

Азаров призначив Вілкула відповідальним за "помітне покращення" доріг

06.02.2013 13:00
Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабміну доручив віце-прем'єр-міністру Олександру Вілкулу взяти під особистий контроль відновлення доріг після зими.

"Доручаю віце-прем'єр-міністру Вілкулу взяти під особистий контроль організацію невідкладного ремонту та підготовку до планових ремонтів автошляхів. Треба разом з Міністерством фінансів розглянути стан справ у регіонах і терміново надати допомогу там, де місцевих сил недостатньо. А разом з "Укравтодором" - розробити оптимальний план-графік ремонту доріг державного значення», - зазначив Азаров.

Прем'єр нагадав, що наприкінці січня була проведена нарада з питань утримання доріг у зимовий період, за результатами якої він доручив збільшити фінансовий ресурс на утримання доріг загального користування, зокрема, на придбання посипних матеріалів, палива тощо.

У січні "Укравтодор" отримав 417 млн грн з держбюджету.

"За великим рахунком, потрібно принаймні два мільярди гривень. Тому треба сконцентрувати всі можливі ресурси, не розпорошувати їх, шукати місцеві резерви", - повідомив Азаров.

На його думку, у 2012 році була недостатньою субвенція на розбудову та ремонт доріг комунальної власності, а місцева влада не змогла мобілізувати необхідні ресурси.

"Кошти використовувались неефективно, розпорошувались на велику кількість об'єктів, тому майже ніде не вдалося досягти помітного покращення", - сказав Азаров.

Окрім того, Азаров визнав, що українськими дорогами "інколи неможливо проїхати".

"Нинішня зима остаточно доконала багато кілометрів шляхів і вулиць. Водії і пішоходи обурені станом дорожнього покриття", - сказав прем'єр.

"Руйнується дорожнє покриття на міських вулицях, комунальних дорогах, на старих автомобільних шляхах загального користування. Без сліз неможливо дивитися дорогу Київ - Одеса, на ділянку дороги Хмельницький - Чернівці. Або спробуйте проїхати від Сум до Києва", - згадав він.

"Не краща ситуація з дорогами комунального власності. Як приклад, кільцева дорога навколо Києва. Жоден обласний центр не може похвалитися гарними дорогами", - додав Азаров.

Він нагадав, що місцеві громади мають право направляти на потреби дорожнього господарства кошти субвенції на соціально-економічний розвиток території та залучати ресурси з фонду регіонального розвитку.

Азаров також доручив місцевим адміністраціям до 1 березня завершити формування переліку об'єктів будівництва та ремонту доріг комунальної власності.

Як повідомлялось, нещодавно Азаров заявив, що на створення якісного дорожнього полотна недостатньо коштів.

Нагадаємо, у серпні минулого року радник голови Державної служби автомобільних доріг України Євген Прусенко заявив, що за умови збереження фінансування на нинішньому рівні на ремонт українських доріг знадобиться 85 років.

Українська правда

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...