App Store Google Play

Шилова скасує медреформу руками Ляшка?

05.02.2013 16:02

З 1 лютого депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова стала штатним помічником-консультантом народного депутата Олега Ляшка.

Як повідомила Дніпрограду сама екс-заступник голови облради, вона опікуватиметься проблемами захисту прав людей, особливо материнства й дитинства.

Першими кроками вже стали звернення народного депутата Ляшка з приводу запровадження так званої медичної реформи на Дніпропетровщині та ще в трьох областях.

Нагадаємо, що ве декілька політичних сил -  «Свобода», «Батьківщина» та Комуністична партія України заявляли про необхідність скасування пілотних проектів медреформи та закону про реорганізацію швидкої допомоги.

Також Вікторія Шилова готує документи для Олега Ляшка за фактами реорганізації, скорочення, а насправді знищення лікарень, дитячих будинків і дитячих реабілітаційних центрів на Дніпропетровщині, та свої пропозиції щодо вирішення численних соціальних питань, від яких влада фактично відхрестилася.

Депутат Олег Ляшко наполягає на ініціації парламентських слухань з приводу проведення так званої медичної реформи в пілотних областях і насамперед на Дніпропетровщині, а також на перевірці ходу медреформи з боку тимчасової слідчої комісії, яка б проаналізувала її реалізацію та доцільність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...