App Store Google Play

Шилова скасує медреформу руками Ляшка?

05.02.2013 16:02

З 1 лютого депутат Дніпропетровської обласної ради Вікторія Шилова стала штатним помічником-консультантом народного депутата Олега Ляшка.

Як повідомила Дніпрограду сама екс-заступник голови облради, вона опікуватиметься проблемами захисту прав людей, особливо материнства й дитинства.

Першими кроками вже стали звернення народного депутата Ляшка з приводу запровадження так званої медичної реформи на Дніпропетровщині та ще в трьох областях.

Нагадаємо, що ве декілька політичних сил -  «Свобода», «Батьківщина» та Комуністична партія України заявляли про необхідність скасування пілотних проектів медреформи та закону про реорганізацію швидкої допомоги.

Також Вікторія Шилова готує документи для Олега Ляшка за фактами реорганізації, скорочення, а насправді знищення лікарень, дитячих будинків і дитячих реабілітаційних центрів на Дніпропетровщині, та свої пропозиції щодо вирішення численних соціальних питань, від яких влада фактично відхрестилася.

Депутат Олег Ляшко наполягає на ініціації парламентських слухань з приводу проведення так званої медичної реформи в пілотних областях і насамперед на Дніпропетровщині, а також на перевірці ходу медреформи з боку тимчасової слідчої комісії, яка б проаналізувала її реалізацію та доцільність.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...