App Store Google Play

Авіакомпанія Коломойського виплатила заборгованість по зарплаті

05.02.2013 10:01

"Дніпроавіа", що входить в альянс "Українська авіаційна група", повністю погасила заборгованість по зарплаті 700 співробітникам.

Про це йдеться в повідомленні авіакомпанії, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами виконуючого обов'язки голови правління "Дніпроавіа" Віктора Шкінделя, наведеними у повідомленні, затримки з виплатою зарплат пов'язані з низьким сезоном авіаперевезень та проблемами головного контрагента - авіакомпанії "АероСвіт".

"Вже сьогодні завдяки підтримці облдержадміністрації авіакомпанія "Дніпроавіа" здійснює польоти під своїм ім'ям. Затверджено план виходу компанії з кризової ситуації, а також подальший план її розвитку", - зазначив Шкіндель.

Ситуація була вирішена за участю керівника управління Нацслужби посередництва і примирення в Дніпропетровській області Ігоря Чуба, який провів зустріч з колективом авіакомпанії за ініціативою голови Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Колєснікова.

"Сформована в авіакомпанії ситуація із заборгованістю виплат заробітної плати називається трудовим спором і регламентована чинним законодавством України. Трудовий спір передбачає ряд дій, що допомагають вирішити розбіжності між керівництвом та працівниками. Таке вирішення питання більш дієве", - цитується в повідомленні Чуб.

"Дніпроавіа", до складу якої входить аеропорт "Дніпропетровськ", здійснює регулярні та чартерні авіарейси в країни Європи, Близького Сходу, СНД.

"Дніпроавіа" за підсумками 2011 року збільшила чистий збиток на 42% в порівнянні з 2010 роком - до 373,82 млн гривень, її чистий дохід у 2011 році скоротився на 12,8% - до 948,98 млн гривень.

Як відомо, альянс "Українська авіаційна група" підконтрольний українській групі "Приват" Ігоря Коломойського.

Нагадаємо, 4 лютого було скасовано три рейси з аеропорту "Бориспіль" (Київ) в Дніпропетровськ і один рейс зі столиці в Івано-Франківськ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...