App Store Google Play

Український вчитель переміг у європейському конкурсі освітніх додатків

04.02.2013 09:39

Вчитель інформатики та економіки з навчально-виховного комплексу № 100 Дніпропетровська Євген Мотурнак став переможцем європейського конкурсу Microsoft Appathon по створенню додатків для освіти на ОС Windows 8, по голосуванню журі. 

У загальній складності, з трьох призових місць українські вчителі зайняли два. Переможці визначалися під час Британської виставки освітніх технологій Bettshow в Лондоні.

Євген розробив віртуальний конструктор електричних ланцюгів для учнів старших класів та студентів технічних спеціальностей. Його можна використовувати для віртуальних експериментів з побудовою електричних схем, додаток пропонує короткі підказки, посилання на теоретичний матеріал і т.д.

Перемогу за результатами голосування відвідувачів отримало додаток Matches, яке було створено командою з Оболонського центру інформаційних технологій в освіті (Київ). В команду увійшли Олексій Тебенку, Олександр Тебенку і Світлана Литвинова. За допомогою програми можна вирішувати завдання і розвивати логіку у дітей від 3 років. Програма підвищує складність завдань по результатам вже вирішених.

Ці додатки стануть доступні для безкоштовного завантаження з Windows Store протягом місяця.

Протягом осені 50 кращих вчителів Європи вивчали програмування на платформі TouchDevelop для Windows 8. Після навчання в учасників конкурсу було три тижні на створення власних додатків. Після рішення журі 21 учасник був запрошений на Appathon в Лондон, де вони допрацьовували свої додатки і представили їх на суд журі та публіки.

Нагадаємо, з грудня 2012 українські розробники можуть завантажувати свої додатки і продавати їх в магазині додатків Windows Store без посередників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...