App Store Google Play

Рідкісний літак дістанеться з Києва до Дніпра

04.02.2013 11:56

Авіакомпанія «Дніпроавіа» сьогодні відмінила чотири рейси за напрямком руху зі столиці України.

Як повідомляють «Дніпропетровськ.Коментарі», зокрема, станом на 08:50 4 лютого, скасовано три рейси з аеропорту «Бориспіль» (Київ) у Дніпропетровськ та один рейс зі столиці в Івано-Франківськ.

Це рейси: 09:35 Київ - Дніпропетровськ Z6 1, 13:10 Київ - Дніпропетровськ Z6 3, 17:00 Київ - Дніпропетровськ Z6 5, 20:50 Київ - Дніпропетровськ Z6 53.

Крім того, компанія скасувала рейс до Івано-Франківська. Згідно з повідомленням аеропорту «Бориспіль», скасування рейсів не пов'язане з роботою аеропорту, а викликане рішенням компанії.

Разом з тим у довідці авіакомпанії повідомили, що рейси скасовані з комерційних причин, передає «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, з 8 січня 2013 року «Дніпроавіа» у зв'язку з припиненням оперування рейсів закрила продаж авіаквитків на власному сайті, а «АероСвіт» заявив, що продовжить використовувати літаки «Дніпроавіа» на своїх рейсах згідно з договорами про надання транспортних послуг.

Тим часом 20 грудня 2012 в Україні було зареєстровано ТОВ «Авіаційна компанія «Авіадніпро», що розташоване в с.Старі Кодаки (Дніпропетровська обл.). Її керівником є ​​Сергій Ткаченко, який раніше очолював «Дніпроавіа».

Зазначимо, «Дніпроавіа» (Дніпропетровськ) входить разом із «Аеросвітом» (Київ) і «Донбасаеро» (Донецьк) в альянс «Українська авіаційна група».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...