App Store Google Play

Попри залякування українці радо несуть гроші в банк Коломойського

04.02.2013 12:02

З початку січня вклади населення в ПриватБанку виросли на 825 мільйонів гривень і за даними на 1 лютого 2013 склали 71,055 млрд. грн. Як повідомили в банку, сьогодні щодня вкладники розміщують на депозитних рахунках у банку понад 28 мільйонів гривень, при цьому 60% договорів, що укладаються банком - це довгострокові вклади на термін більше року.

"Незважаючи на новорічні канікули, наші клієнти показують величезний рівень довіри до банку, - говорить керівник департаменту заощаджень ПриватБанку Андрій Шульга.
- Ми залучаємо людей не надвисокими ставками, а зручними депозитними програмами і можливістю цілодобово отримувати інформацію і вільно управляти своїми коштами за допомогою передових технологій - через Інтернет, мобільні програми та термінали самообслуговування ".

Також в ПриватБанку повідомили, що за підсумками роботи в січні 2013 року фінансовий результат банку склав 403 000 000 гривень.

Нагадаємо, в 2012 році чистий прибуток ПриватБанку склав 1 533 млн гривень, що є рекордним показником для української банківської системи. 

Активи ПриватБанку за 2012 зросли на 19% до 172 млрд грн (за даними балансу на 31 грудня 2011 року активи становили 145 млрд. грн.), Регулятивний капітал банку склав 16,4 млрд грн (сумарний капітал усіх 176 банків України становить на січень 2013 року 169,8 млрд. грн).

Кількість клієнтів банку в 2012 році збільшилося на 16%. Серед клієнтів ПриватБанку більше 18 мільйонів приватних осіб, 137 тисяч підприємств і компаній та понад 600 тисяч приватних підприємців.

Сьогодні в банку щодня обслуговуються понад 2 мільйонів чоловік, з них кожен третій користується інноваційним банківським сервісом через Інтернет, банкомати та термінали самообслуговування банку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...