App Store Google Play

Попри залякування українці радо несуть гроші в банк Коломойського

04.02.2013 12:02

З початку січня вклади населення в ПриватБанку виросли на 825 мільйонів гривень і за даними на 1 лютого 2013 склали 71,055 млрд. грн. Як повідомили в банку, сьогодні щодня вкладники розміщують на депозитних рахунках у банку понад 28 мільйонів гривень, при цьому 60% договорів, що укладаються банком - це довгострокові вклади на термін більше року.

"Незважаючи на новорічні канікули, наші клієнти показують величезний рівень довіри до банку, - говорить керівник департаменту заощаджень ПриватБанку Андрій Шульга.
- Ми залучаємо людей не надвисокими ставками, а зручними депозитними програмами і можливістю цілодобово отримувати інформацію і вільно управляти своїми коштами за допомогою передових технологій - через Інтернет, мобільні програми та термінали самообслуговування ".

Також в ПриватБанку повідомили, що за підсумками роботи в січні 2013 року фінансовий результат банку склав 403 000 000 гривень.

Нагадаємо, в 2012 році чистий прибуток ПриватБанку склав 1 533 млн гривень, що є рекордним показником для української банківської системи. 

Активи ПриватБанку за 2012 зросли на 19% до 172 млрд грн (за даними балансу на 31 грудня 2011 року активи становили 145 млрд. грн.), Регулятивний капітал банку склав 16,4 млрд грн (сумарний капітал усіх 176 банків України становить на січень 2013 року 169,8 млрд. грн).

Кількість клієнтів банку в 2012 році збільшилося на 16%. Серед клієнтів ПриватБанку більше 18 мільйонів приватних осіб, 137 тисяч підприємств і компаній та понад 600 тисяч приватних підприємців.

Сьогодні в банку щодня обслуговуються понад 2 мільйонів чоловік, з них кожен третій користується інноваційним банківським сервісом через Інтернет, банкомати та термінали самообслуговування банку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...