App Store Google Play

На честь "терориста" посеред Дніпропетровська влаштували файєр-шоу

04.02.2013 11:03
Дмитрові Реві, якого обвинувачують у сприянні в організації квітневих вибухів у Дніпропетровську, сьогодні виповнилося 35 років.

У честь цього в центрі міста влаштували вогняне шоу, повідомляє ТСН.

Рідні затриманого, які наполягають на відсутності будь-яких доказів його провини, кажуть, що у СІЗО з ним не дозволяють побачень. Тож звернулися до місцевого Театру вогню з проханням організувати виставу в центрі міста.

Сценаристи театру написали справжню поему про історію Реви. Виступити артисти вирішили безкоштовно - оскільки у провину звинувачуваного у тероризмі не вірять. Поки тривала вистава, рідні та друзі Дмитра Реви роздавали перехожим листівки з інформацією про кримінальну справу, яку зараз розглядає Індустріальний суд Дніпропетровська.

"Просто описали ситуацію, якою вона є. Мене це обурює. Хочеться, щоб все привернуло увагу якомога більшої кількості людей", - каже артистка театру вогню Маргарита Нікуличева.

"Є докази його непричетності, але він 8 місяців знаходиться за ґратами. Тому ми закликаємо громадськість підтримати нас в нашій боротьбі", - говорить сестра Дмитра Реви Оксана Томчук.

Організатор терактів Віктор Сукачов неодноразово заявляв, що Дмитро Рева до вибухів непричетний, а завинив лише тим, що був із ним знайомим. Нагадаємо, Реві загрожує до 12 років позбавлення волі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...