App Store Google Play

Дніпропетровці лагодять стріли Амуру та голови кенгуру

04.02.2013 14:09

Наприкінці зими дніпропетровська молодь знудилася від снігу, калюж, темноти та відсутності проблем і вирішила створювати проблеми власноруч щоби потім власноруч же їх вирішувати.

Зокрема, така собі ініціативна група створила у Дніпрі «Товариство захисту Амурів Дніпропетровської області». Метою діяльності цієї організації, які заявила активістка Анна Стеценко в ІА «Днепр-Пост», є... порятунок нещодавно збудованого фонтана з Амуром на площі біля кінотеатру «Родіна».

За словами дівчини, пам'ятник, автора якого вони навіть не знають, знаходиться в жахливому стані - невідомі вандали скрутили Амуру стрілу, що у світлі дня святого Валентина, який наближається, є абсолютно неприпустимим.

Отож, ініціативна група має намір зібратися о 13 годині 14 лютого біля кінотеатру «Родіна» щоб полагодити стрілу. Перед тим активісти обов'язково протестують нову стрілу на витривалість.

Аби дійство виглядало більш серйозним та щоб підкреслити серйозність створеної організації, молодь планує отримати дозвіл влади на проведення акції. Обіцяють організатори і розважальну програму, яку поки що тримають в таємниці.

А оскільки девізом руху є на лишатись байдужим навіть у дрібницях, Анна Стеценко вже пообіцяла, що акції будуть регулярними. Наступним на черзі після Амура - пам'ятник кенгуру в дворі на розі вулиць Гончара та Чернишевського. У нього наразі, як розповіла дівчина, відбито голову.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...