App Store Google Play

Дніпропетровці лагодять стріли Амуру та голови кенгуру

04.02.2013 14:09

Наприкінці зими дніпропетровська молодь знудилася від снігу, калюж, темноти та відсутності проблем і вирішила створювати проблеми власноруч щоби потім власноруч же їх вирішувати.

Зокрема, така собі ініціативна група створила у Дніпрі «Товариство захисту Амурів Дніпропетровської області». Метою діяльності цієї організації, які заявила активістка Анна Стеценко в ІА «Днепр-Пост», є... порятунок нещодавно збудованого фонтана з Амуром на площі біля кінотеатру «Родіна».

За словами дівчини, пам'ятник, автора якого вони навіть не знають, знаходиться в жахливому стані - невідомі вандали скрутили Амуру стрілу, що у світлі дня святого Валентина, який наближається, є абсолютно неприпустимим.

Отож, ініціативна група має намір зібратися о 13 годині 14 лютого біля кінотеатру «Родіна» щоб полагодити стрілу. Перед тим активісти обов'язково протестують нову стрілу на витривалість.

Аби дійство виглядало більш серйозним та щоб підкреслити серйозність створеної організації, молодь планує отримати дозвіл влади на проведення акції. Обіцяють організатори і розважальну програму, яку поки що тримають в таємниці.

А оскільки девізом руху є на лишатись байдужим навіть у дрібницях, Анна Стеценко вже пообіцяла, що акції будуть регулярними. Наступним на черзі після Амура - пам'ятник кенгуру в дворі на розі вулиць Гончара та Чернишевського. У нього наразі, як розповіла дівчина, відбито голову.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...