App Store Google Play

Про партійні прапори

03.02.2013 11:54

На всіх перехрестях просторікують про неукраїнський характер влади, про боротьбу з режимом, русифікацією і необхідність виповнення держави українським змістом. І тут же - чути волання: "Геть партійні прапори!" Мовляв, не забруднюйте наші чисті ідеалістичні заходи за мову, героїв-крутян, жертв голодомору своїм партійним піаром, адже вам, партіям - аби дістатися до влади.

Антипартійна істерія - найгірше ідейне збочення останніх років, яке за своїм руйнівним впливом можна порівняти лиш із постмайданним випусканням суспільної пари і відмовою "польових командирів" революції від створення системи громадянського контролю за "своєю" помаранчевою владою. І тоді і зараз це призводить до розриву між суспільством і політиками, громадським сектором і партіями, а в підсумку - між громадянами і майбутньою "нашою" владою, яка неодмінно постане після падіння регіоналів.

Я - за органічну єдність українства в усіх його проявах, структурах і на всіх рівнях. Суть же і задача антипартійщини як явища - вбити клин між українцями, позбавити українську громаду важливого політичного інструменту - партій. І це не просто інструмент боротьби за владу, це інструмент національного будівництва, який забезпечить перетворення українських за духом контреліт, які мають елітну якість, але не мають статусу, повноважень і ресурсів - у повноцінні елітні групи.

Ми - постколоніальна нація із неповною суспільною структурою, на чолі якої власниками заводів-пароходів і керманичами державних інститутів опинилися нащадки шарикових, швондерів, кримінальної братви та представники іншоетнічних кланів. А в сучасному світі немає не-, поза- і безпартійних моделей витворення повної суспільної піраміди. Інакше як через партії української влади не поставиш, а без неї - класу українських власників не народиш. А без них і український третій сектор завжди перебуватиме у ресурсному голоді, збираючи крихти зі столу міжнародних фондів.

Тому партійна символіка патріотичних сил поряд із національною і бандерівською - це символіка сучасної боротьби за українську Україну. Співпраця громадських організацій і активістів із партіями - форма громадянського контролю над політикою і політиками, форма реалізації громадських ініціатив на вищому рівні - державного управління і місцевого самоврядування - саме через українські партії.

І наприкінці знов про партійні прапори. На акціях ідеологічно забарвлених, спрямованих на ствердження національної ідентичності вони не лише можливі, а конче потрібні. Звичайно, не самі, а поруч із національними, бандерівськими і холодноярівськими. Тільки так ми відділимо в суспільній свідомості зерна від полови - українські партії від антиукраїнських, москвофільних і просовкових. Тільки так ми встановимо єдність всіх українських сил - не відкидаючи жодної, не розділяючи патріотів на партійців, громадських активістів чи простих громадян, не дискримінуючи їх за організаційною ознакою.

А тим, кому партійна реклама і піар націоналістичних партій все одно стоїть поперек горла, нагадаю, що антиукраїнські сили не переймаються подібними хворобливими рефлексіями. Вони тупо символічно стовблять за собою будь-який публічний захід, підбиваючи під себе виборців, владу, ресурси і позбавляючи й "антипартійних патріотів" і всіх українців права на майбутнє у власній країні.

Наші політичні прапори, так само як і голос на виборах - наша зброя у боротьбі за Україну. І стріляє вона не гірше за автомат Калашникова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...